ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Три громади Миколаївщини отримали мобільні ЦНАПи від ЄС
15:04 / 05.07.2024

МИКОЛАЇВ, 05 ЛИПНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні, у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, передали шість спеціально обладнаних мобільних центрів надання адміністративних послуг для громад Миколаївської та Дніпропетровської областей.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.

У повідомленні Міністерства цифрової трансформації України сказано:

Продовжуємо забезпечувати регіони мобільними ЦНАПами, завдяки яким українці можуть отримувати необхідні сервіси.

Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні в партнерстві з Мінцифри передали ще для шести громад спеціально обладнані автомобілі, які оптимізують процеси та покращать надання адміністративних послуг.

«Мобільні ЦНАПи — це ще один інструмент, завдяки якому в громаді реалізуються права та можливості кожної людини на гідне життя, безбар’єрність, інклюзивність, адже ці фундаментальні цінності мають бути основою під час упровадження виїзних мобільних форм обслуговування мешканців», — зазначила Марина Бобраніцька, начальниця управління системного розвитку надання адміністративних послуг.

Цього разу мобільні ЦНАПи отримали:

Вознесенськ, Миколаївська область

Первомайськ, Миколаївська область

селище Баштанка, Миколаївська область

Кам’янське, Дніпропетровська область

Кривий Ріг, Дніпропетровська область

селище Новоолександрівка, Дніпропетровська область

«ЄС прагне підтримувати інноваційні цифрові та мобільні рішення в Україні, які покращують повсякденне життя багатьох людей. Використовуючи ці технології, ми допомагаємо задовольнити нагальні потреби, насамперед у громадах, які постраждали від війни, а також сприяємо довгостроковій стабільності та поглибленню інтеграції України з ЄС», — сказав Штефан Шльойнінг, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні.

Мобільний ЦНАП — це автомобіль, обладнаний робочим місцем для адміністратора, інтернетом, електрикою, кондиціонуванням та всім необхідним для якісного надання публічних послуг жителям громади. Це важливе та ефективне рішення для тих населених пунктів, які мають високе навантаження на ЦНАП, нестачу персоналу, а також у яких відсутні спеціалізовані послуги.

«За підтримки Європейського Союзу та в тісній співпраці з Міністерством цифрової трансформації України UNDP працює над тим, щоб вразливі верстви населення, зокрема у віддалених районах, маломобільні групи населення та внутрішньо переміщені особи, мали надійний доступ до основних державних послуг. Разом з нашими сильними національними та міжнародними партнерами й зосередженістю на сприянні прогресу в Україні ми прагнемо створювати більше ініціатив на користь її народу», — зазначив Яко Сільє, Постійний представник UNDP в Україні

Мобільні ЦНАПи закуплено та обладнано в межах проекту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні»), який впроваджує Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Останні новини:
08:47 23.07.2024
08:45 23.07.2024
17:58 22.07.2024
17:45 22.07.2024
17:41 22.07.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 1.060