![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Лучшим спортсменом апреля признан николаевеский прыгун в воду Илья Кваша
13:53 / 28.05.2009
НИКОЛАЕВ, 28 МАЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Лучшим спортсменом апреля признан николаевеский прыгун в воду Илья Кваша, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сообщается на официальном сайте Национального Олимпийского комитета Украины. Экспертная комиссия специалистов, которая проанализировала выступления всех спортсменов, признала лучшим спортсменом апреля именно И. Квашу. Президент НОК Украины Сергей Бубка вручил памятную статуэтку, диплом и денежную премию обладателю двух золотых и серебряной наград чемпионата Европы по прыжкам в воду И. Кваше. С. Бубка напомнил, что почти год назад – в марте 2008-го – Илью уже награждали как лучшего спортсмена месяца. Тогда, на континентальном первенстве в голландском Эйндховене, он выиграл золотую и серебряную медали. По словам председателя НОК, на нынешнем чемпионате Европы в итальянском Турине И. Кваша выступал уже в ранге одного из претендентов на наивысшие места и полностью доказал свое высокое мастерство. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
16:15 22.02.2026
15:02 22.02.2026
11:36 22.02.2026
11:28 22.02.2026
11:24 22.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.159 |