ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Николаевская спортсменка Ольга Волкова на Чемпионате мира заняла 3 место
09:45 / 08.02.2011

НИКОЛАЕВ, 08 ФЕВРАЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Николаевская спортсменка Ольга Волкова на Чемпионате мира в Дир-Вэлли (США) заняла 3 место, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом на официальном сайте сообщила пресс-служба НОК Украины.

О. Волкова на этом Чемпионате получила первую награду на мировом первенстве по фристайлу за всю историю независимой Украины.

После первого прыжка Ольга шла пятой, но второй прыжок стал решающим. 178.59 баллов — и бронзовая награда чемпионата мира по фристайлу у Ольги Волковой.

Первых две ступени пьедестала – за китаянками: чемпионкой мира стала Шуан Ченг (188.4 балла), второе место заняла Ментао Ксю (188.23 балла).

Что же касается еще одного николаевского спортсмена – Александра Абраменко, то он завершил чемпионат мира на 7-м месте.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
16:39 01.08.2026
15:19 01.08.2026
14:22 01.08.2026
12:34 01.08.2026
12:23 01.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012