ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



34 человека обратились с жалобами на обслуживание в николаевских супермаркетах за последние 2 недели
09:28 / 26.02.2009

НИКОЛАЕВ, 26 ФЕВРАЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – 34 человека обратились с жалобами на обслуживание в николаевских супермаркетах за последние 2 недели, сообщает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом вчера, 25 февраля, на пресс-конференции сообщил губернатор Николаевской области Алексей Гаркуша.

По его словам, по каждому случаю обращений граждан даны поручения соответствующим контролирующим органам, службам, инспекциям, проведены проверки.

В результате проверок выявили от 50 до 200 кг рыбы непригодной к употреблению, фарша, приготовленного в антисанитарных условиях. Эту продукцию уничтожили, а руководителей привлекли к административной ответственности, и предупредили, что при повторных подобных случаях предприятия будут лишены лицензии.

При этом А. Гаркуша отметил, что количество продукции местного производства, реализуемой в местных супермаркетах, увеличилось на 30 – 70% по отдельным позициям. Это, по его мнению, один из эффективных способов защиты в период кризиса, поскольку гарантируются поступления в бюджет, а также работой обеспечиваются и производители, и фасовщики, и переработчики.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
11:36 22.02.2026
11:28 22.02.2026
11:24 22.02.2026
11:03 22.02.2026
10:54 22.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.058