ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Пресконференція на тему: «Як народні депутати Одещини взаємодіють з виборцями»
Дата: 26.05 12:00
Місце проведення: Пресцентр ІА «Контекст-Причорномор’є», пр.Шевченка, 4-Д, офіс 81
Організатори: Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України»; Анастасія Матвієнко, керівниця проєктів організації — тел.716-40-18, e-mail: odesakvu@gmail.com

Додаткова інформація:

Пресконференція відбудеться за результатами проєкту, спрямованого на розбудову інформованої взаємодії між жителями та 14 народними депутатами Одещини.

Під час заходу розкажуть:

- як народні депутати Одещини та жителі взаємодіють щодо проблем своїх виборчих округів;

- як народні депутати адаптували свою комунікацію з жителями в умовах карантину та на які нові підходи слід звернути увагу в майбутньому.

Спікери:

- Анатолій Бойко, голова Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»;

- Анастасія Матвієнко, менеджерка проєктів Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України».

Презентація транслюватиметься онлайн на сторінці Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Шановні журналісти! Задля спільної безпеки ми просимо представників онлайн та друкованих ЗМІ переглядати нашу трансляцію онлайн та ставити питання у коментарях.

Після пресконференції буде проведено брифінг для телеканалів на вулиці, біля входу до приймальні ОДА, аби уникнути скупчення людей.

Початок брифінгу — 13:00.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
10:00 11.02.2026
17:00 11.02.2026
17:00 12.02.2026
17:00 13.02.2026
16:00 14.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015