ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Одеса

Безоплатна освіта для партнерок українських військовослужбовців та ветеранів: Projector Foundation оголошує другий набір

Безоплатна освіта для партнерок українських військовослужбовців та ветеранів: Projector Foundation оголошує другий набір

Projector Foundation оголошує набір на безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій. Це продовження проєкту, спрямованого на здобуття професійних навичок та підтримку кар’єрних можливостей жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів. Нагадаємо, в рамках першої хвилі навчання вже пройшли 118 жінок на шести спеціальностях. Ініціатива реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.  // докладніше

Одеса

Останні новини

Огляди

Оккупация Крыма, боевые действия на Востоке Украины, ухудшение отношений с Россией, которая была традиционным рынком сбыта продукции для многих украинских производителей, существенно изменили экономическую ситуацию в стране в целом и на Юге Украины. // докладніше

Прес-релізи

Роль технологій у пасажирських автобусних перевезеннях
18:06 22.07.2024
Квиток на Львів Прага автобус ціну має цілком прийнятну, а все чому? Бо це один із популярних напрямків. Існують різні рейси, різні маршрути прокладені між цими містами.
Актуальная стоимость услуг грузчиков при разных видах переезда
17:58 19.07.2024
Сталкиваясь с переездом, многие люди воспринимают его как стихийное бедствие. Это связано с пережитками минувших времен, когда всеми делами приходилось заниматься самостоятельно. Вещи терялись или повреждались, хозяева расстраивались. В современном мире ситуация изменилась. Узнав, сколько стоят грузчики, потенциальные клиенты предпочитают пользоваться профессиональными услугами.
Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання
16:34 19.07.2024
Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської. Навчання проходитиме в трьох групах, залежно від рівня володіння мовою. Участь безоплатна.
Сдвижная крыша от Maleta
17:07 15.07.2024
Сдвижная крыша – это инновационное решение, которое позволяет создать уникальное пространство с возможностью открывать или закрывать крышу в зависимости от погодных условий и личных предпочтений. В последние годы сдвижные крыши становятся всё более популярными в архитектуре и дизайне, находя широкое применение как в частных домах, так и в коммерческих объектах.
Die Bedeutung der richtigen Auswahl von Damen Tanzschuhen und deren Einfluss auf die Gesundheit
20:03 12.07.2024
Tanzen ist eine der schönsten Formen des Ausdrucks und der Bewegung. Egal, ob man es als Hobby, zur Fitness oder professionell betreibt, die Wahl der richtigen Tanzschuhe ist von größter Bedeutung. Sie beeinflusst nicht nur die Tanzleistung, sondern auch die Gesundheit der Tänzerin. In diesem Artikel erläutern wir, warum die richtigen Damen Tanzschuhe so wichtig sind und wie sie sich auf die Gesundheit auswirken. Zudem stellen wir den Shop www.bravo-dance.com vor, der die besten Marken, darunter auch PAOUL Tanzschuhe, anbietet.
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Новини англійською

Анонси:
25.07 11:00
28.07 12:00
28.07 17:00
 
Моніторинги ЗМІ:
Вечерняя Одесса
Працювати в умовах війни надто складно, але можливо і важливо. Це щодня доводять люди, яким ми днями вручили нагороди щорічного редакційного конкурсу пам’яті Б.Ф. Дерев’янка «Люди справи» за підсумками 2023 року.
Вечерняя Одесса
«Катання на електросамокатах буде доступне тільки з дозволу ТЦК», — прочитали ми 21 червня 2024 року в телеграм-каналі пост з посиланням на Міністерство оборони та скріншот програми Bolt. Насправді такої ухвали не існує. Перед орендою електросамокату користувачів лише просять вказати їхній вік.
Вечерняя Одесса
У друкованого засобу масової інформації багато призначень. Одна з них — бути хронікером подій, що відбуваються на наших очах, їх інформаційним фіксатором. Щоб завтрашні історики, коли візьмуться за написання досліджень і хронік про сьогодення, могли спертися на перевірені факти.
Вечерняя Одесса
Міністерство молоді та спорту України щорічно складає національний рейтинг у кожному виді спорту. У гандболі, набравши 12360 балів, перше місце з великим відривом посідає Одеська область. У Запорізькій області, що йде слідом, — 8842 залікові очки. Про цей феномен та інші досягнення гандболу Одещини ми ведемо розмову з президентом обласної федерації гандболу, почесним громадянином Одеси та Одеської області Сергієм ГРИНЕВЕЦЬКИМ.
Вечерняя Одесса
Верховний суд задовольнив позов прокуратури Одеської області та зобов’язав Одеську міську раду вчинити дії, спрямовані на взяття на облік дамби Хаджибейського лиману.
Останні новини:
17:58 22.07.2024
17:45 22.07.2024
17:41 22.07.2024
17:08 22.07.2024
16:46 22.07.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.054