ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Конференція на тему: «Трудові права, умови праці українських трудових мігрантів в країнах ЄС та вплив пандемії COVID – 19 на трудову міграцію»
Дата: 19.08 11:00
Місце проведення: Гагарінське плато 5, Готель ОК «Одеса»
Організатори: Центральний Комітет профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України; Олег Борисов — тел.(096)017-3410

Додаткова інформація:

Під час Конференції буде представлено дослідження, підготовлене експертами Профспілки, в якому проаналізовано ситуацію з українськими працівниками в країнах Європейського союзу та сформульовані пропозиції профспілки щодо профспілкової політики з питань трудової міграції.

В роботі Конференції візьмуть участь представники партнерських профспілкових організацій будівельників та національних профспілкових об’єднань з Польщі, Естонії, Швейцарії, Литви, Грузії, Молдови і Білорусії (ZOOM — зв’язок), та також керівники обласних організацій Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, та експерти.

Також запрошені представники Міжнародної організації праці (МОП), Міжнародної організації з міграції (МОМ), Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державного центру зайнятості, Державної служби України з питань праці, Державної міграційної служби України, Національної служби посередництва і примирення, Професійної спілки робітників морського транспорту України, Академії будівництва України, Громадської організації «Європа без бар’єрів», представники Одеської облдержадміністрації, Одеського міського центру зайнятості, організацій роботодавців області, компаній — посередників з працевлаштування за кордоном і ЗМІ.

Пошук:
розширений

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

«Коти бібліотечного світу»: до Міжнародного дня котів
Щороку 8 серпня відзначається Міжнародний день котів – неофіційне свято на честь котів, започатковане у 2002 році Міжнародним фондом захисту тварин. Цього дня котам дякують за їх заслуги, виказують своє шанування і любов. У 2020 році піклування про Міжнародний день котів перейшло до Міжнародної організації догляду за котами, яка з 1958 року прагне покращити здоров'я та добробут домашніх улюбленців у всьому світі.

Останні новини:
16:00 14.08.2022
18:00 19.08.2022
16:00 20.08.2022
16:00 21.08.2022


© 2005—2022 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2022 S&A design team / 0.046