Юлия Тимошенко побывала на открытии театрального сезона в Одесском оперном театре
13:44 / 17.08.2009
16 августа Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко побывала на открытии 200-го театрального сезона в Одесском национальном академическом театре оперы и балета, прослушав оперу «Риголетто».
Перед началом спектакля Премьер-министра ждали несколько групп пикетчиков. Часть из них выражали свою поддержку Ю. Тимошенко. Другие требовали прекратить «чиновничий беспредел» в порту «Южный», восстановить на посту директора Оперного театра Сергея Проскурню и др.
Однако Премьер-министр с пикетчиками не общалась, сразу проследовав в здание театра.
«Одесский оперный не горит в огне, и фашистским оккупантам не удалось разрушить его в годы Великой Отечественной войны. К сожалению, наши политики имеют более разрушительную силу, чем огонь. Но нам удалось защитить театр от новых креативных технологий. Я рада, что у театра появился такой руководитель как Анатолий Дуда, и этот храм искусства будет продолжать свою славную и непревзойденную историю», – отметила Ю. Тимошенко перед началом представления.
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р. Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»