ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
27 лютого — День народження Одещини!
11:35 / 28.02.2021
Общество

Вітання голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького із Днем утворення Одеської області

Шановні земляки! Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із 89-ою річницею з Дня утворення Одеської області!

Одещина – наш рідний дім, який ми спільними зусиллями намагаємося облаштовувати, наповнювати теплом, любов’ю та добробутом.

Ми пишаємося багатою історією, дивовижною природою, багатонаціональним добросусідством та глибинними культурними традиціями.

Наш регіон є одним з найбільш перспективних щодо розвитку зовнішньоекономічної діяльності, транскордонної співпраці, зокрема формування вільних економічних зон; має високий агропромисловий та науково-технічний потенціал, є центром інноваційної й інвестиційної діяльності; відомий у світі як один з найбільш перспективних рекреаційних і культурно-мистецьких осередків держави, є дійсним членом 6 європейських регіональних організацій.

Сьогодні дуже важливо не втратити той потужний потенціал, який був створений і розвинутий багатьма поколіннями.

За традицією, в цей день відкривається нова сторінка майбутніх справ нашого краю, і дуже важливо не просто мріяти та говорити красиві слова про світле майбутнє, а й усвідомлювати, що на нас чекає багато роботи, бути відповідальними.

Ми готові до реалізації амбітних, дієвих проєктів, широкомасштабної і конструктивної співпраці, до якої будуть долучені всі органи державної влади та місцевого самоврядування, широкі кола громадськості, кожний з вас.

Тож треба дивитися вперед і об’єднуватися заради втілення спільних справ, заради майбутнього. Саме так жили, працювали і перемагали всі покоління мешканців Одещини, саме завдяки цьому Одеська область була і є найпотужнішим соціально-культурним осередком нашої держави.

Дякую вам, шановні земляки, за вашу згуртованість, небайдужість, відповідальність, за віру в те, що ми можемо багато чого змінити на краще.

Нам пощастило народитися, жити, працювати на одеській землі і тільки з нею ми пов’язуємо своє майбутнє.

У будь-якому кутку світу, коли ти говориш «Я – з Одеси! я з Одещини!» – це звучить впевнено і гідно, та неминуче викликає у співрозмовника щиру посмішку і симпатію.

Пишаймося своєю землею, любімо та бережемо її, адже вона єдина і назавжди залишається з нами.

Голова Одеської обласної державної адміністрації

Сергій Гриневецький


Комментарии

Нет комментариев
Контрольный код: *
 
 
введите, пожалуйста, буквы, которое вы видите слева
Ваше имя: *   Ваш e-mail:
Комментарий: *
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПЕРЕМОГА, ПІДІРВАНА КОРУПЦІЄЮ: ЧИМ ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИБОРИ У БОЛГАРІЇ
Незадовго до опівночі Бойко Борисов – прем'єр-міністр, який з невеликими перервами править у Болгарії з 2009 року, – виступив зі зверненням на своїй сторінці у мережі Facebook. Засунувши руки в кишені і не звертаючи уваги на падаючий сніг, прем'єр та лідер партії ГЄРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії") запропонував опонентам мир і створення експертного уряду, який візьме на себе відповідальність і до грудня зробить усе, аби вийти з пандемії та піти далі. Миролюбний тон та пропозиція Борисова щодо "експертного уряду" навряд чи когось ввели в оману. Його наміри очевидні – залишитися при владі і за можливості уникнути дострокових виборів.

Перлина у книжковому намисті: Одеському журналу „Крокодил” – 110!
110 років тому, 2 квітня 1911 року, в Одесі вийшов друком перший номер знаменитого гумористичного журналу «Крокодил», що став непересічним явищем в історії журналістики. У життєписі цього видання – багато яскравих подій і харизматичних особистостей, завдяки яким журнал став дуже популярним.

Последние новости:
14:57 10.04.2021
14:12 10.04.2021
13:26 10.04.2021
12:39 10.04.2021
10:47 10.04.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.024