ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Звернення голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького до жителів Одещини з приводу карантинних обмежень у зв’язку із коронавірусом SARS-CoV-2
17:17 / 19.03.2021
Здравоохранение

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОДЕЩИНИ!
Сьогодні в Україні, в ході пандемії, знову критично збільшується захворюваність на COVID-19. На початку березня в країні з’явився «британський» штам, який вважають небезпечнішим, оскільки він поширюється швидше. Робота, проведена українськими вченими Національної академії наук України, свідчить, що нинішнє збільшення захворюваності буде більш потужнішим за осіннє. Це підтверджують дані про госпіталізацію та смертність. Прогноз українських вчених, на жаль, не минає і наш регіон. Статистика невтішна.
Я закликаю всіх усвідомити, що людство вперше в історії стикається з хворобою, яка має непрогнозовані наслідки і призводить до значних ускладнень у порівнянні з наслідками колишніх епідемій грипу та гострих респіраторних захворювань.

Епідемічна ситуація на Одещині за останні тижні значно ускладнилась. Зріс рівень госпіталізації хворих, що свідчить про зростання важких форм перебігу захворювання переважно через несвоєчасне звернення хворих за медичною допомогою. Супутником захворюваності є такі наслідки, як інвалідизація населення та зростання смертності.

За даними критеріїв оцінки епідемічної небезпеки, визначених на державному рівні на підставі щоденного моніторингу захворюваності, вірусологічних досліджень, Одеська область по кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVІD-19 перевищила цільовий показник. За іншими критеріями область наближається до встановлених показників епідемічної небезпеки.

Ми сьогодні вживаємо вичерпних заходів щодо протидії зростанню захворюваності, при цьому максимально враховуємо економічні інтереси бізнесу та громадян. Утримання ситуації під контролем та забезпечення соціально-економічної стабільності на фоні пандемії є нашим основним пріоритетом. У цьому напрямку постійно працюють найкращі спеціалісти регіону та країни. Я особисто проводжу постійні консультації з метою якнайшвидшого реагування на цей виклик сьогодення та проведення активної роботи зі щеплення населення.

Запорука нашого майбутнього – це здоров’я нас та наших дітей. Без вжиття вичерпних протиепідемічних заходів ми можемо отримати європейські сценарії розвитку хвороби зразка 2020 року. В нинішніх умовах такий сценарій може бути катастрофічним з тяжкими наслідками для суспільства.

Соціальне дистанціонування, обробка рук та носіння масок в цих складних умовах мають бути вимогою часу. Обмеження у проведенні всіх масових заходів, відвідування особливо закладів громадського харчування, дотримання санітарних норм перевезення пасажирів, саме на виконання цих умов повинна бути направлена робота керівників районної ланки, органів місцевого самоврядування та особисто кожного мешканця Одещини.

Нехтування цими нормами вже призводить до критичного переповнення визначених лікарень першої лінії протидії коронавірусній інфекці

Закликаю всіх проявити громадянську відповідальність до своїх дітей, до себе особисто, до Одещини та країни в цілому! Лише усвідомивши важливість карантинних обмежень, особистим прикладом та спільними зусиллями ми зможемо подолати хворобу та її наслідки.

З повагою

Сергій Гриневецький


Комментарии

Нет комментариев
Контрольный код: *
 
 
введите, пожалуйста, буквы, которое вы видите слева
Ваше имя: *   Ваш e-mail:
Комментарий: *
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПЕРЕМОГА, ПІДІРВАНА КОРУПЦІЄЮ: ЧИМ ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИБОРИ У БОЛГАРІЇ
Незадовго до опівночі Бойко Борисов – прем'єр-міністр, який з невеликими перервами править у Болгарії з 2009 року, – виступив зі зверненням на своїй сторінці у мережі Facebook. Засунувши руки в кишені і не звертаючи уваги на падаючий сніг, прем'єр та лідер партії ГЄРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії") запропонував опонентам мир і створення експертного уряду, який візьме на себе відповідальність і до грудня зробить усе, аби вийти з пандемії та піти далі. Миролюбний тон та пропозиція Борисова щодо "експертного уряду" навряд чи когось ввели в оману. Його наміри очевидні – залишитися при владі і за можливості уникнути дострокових виборів.

Перлина у книжковому намисті: Одеському журналу „Крокодил” – 110!
110 років тому, 2 квітня 1911 року, в Одесі вийшов друком перший номер знаменитого гумористичного журналу «Крокодил», що став непересічним явищем в історії журналістики. У життєписі цього видання – багато яскравих подій і харизматичних особистостей, завдяки яким журнал став дуже популярним.

Последние новости:
14:57 10.04.2021
14:12 10.04.2021
13:26 10.04.2021
12:39 10.04.2021
10:47 10.04.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.024