ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО (25.02.22)
22:20 / 25.02.2022

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОДЕЩИНИ!
Другу добу на території Україні триває військова агресія з боку Російської Федерації. З 24 лютого, на території міста та області діє комендантська година.
В цілому ситуація на Одещині контрольована. Збройні сили України і прикордонники разом з іншими силами безпеки та оборони, спільно з правоохоронними органами продовжують боронити Одесу і Одеську область.

Хоча, тривожна ситуація сьогодні склалась в акваторії портів «Великої Одеси»: неподалік порту «Південний», ракетними ударами російських кораблів підбито танкер-бункеровщик “Міленіум Спіріт” (який ходить під прапором Молдови) . Усі 10 членів екіпажу врятовано, однак троє з них перебувають у важкому стані. На якірній стоянці порту «Південний» пошкоджено ударами ракет і ще одно судно, яке ходить під прапором Панами.

Впродовж дня військові фіксували окремі випадки прольотів гелікоптерів та повітряних літальних апаратів вздовж кордонів Одеської області з боку невизнаної Придністровської Республіки.

На сьогоднішній день виставлено 12 блокпостів, шість на околицях Одеси і шість – у довколишніх селах. Укріплення на блокпостах в цілодобовому режимі тримають співробітники територіальних підрозділів обласного управління нацполіції, спецпідрозділу Управління патрульної поліції «ШТОРМ» та військові Національної гвардії України. Окрім того, планується додаткове залучення підрозділів територіальної оборони.

Обласні лікарні та бригади екстреної медичної допомоги повністю забезпечені медикаментами та киснем і зараз працюють 24/7 та готові надавати допомогу за будь-яких обставин. Сформовано запас медичних виробів та розхідних матеріалів. Розроблено чіткий алгоритм поповнення усіх медичних запасів. Усі лікарні забезпечені автономними джерелами живлення. Завдяки донорам поповнюється запас крові: лише за сьогодні близько тисячі одеситів здали кров. Хочу висловити слова подяки усім небайдужим одеситам.

Окрема дяка співвласнику приватного порту ТІС, що знаходиться в місті Южне, Єгору Гребеннику, який сьогодні виділив 31 млн грн на допомогу обороні країни.

Одеська обласна військова адміністрація проводить постійну роботу для забезпечення безперебійного функціонування торговельних мереж, стабільного постачання продовольства першої необхідності та роботи автозаправних станцій.

Важливим є забезпечення стабільного функціонування підприємств – виробників хлібу. Усі поточні проблемні питання функціонування хлібопекарських підприємств регіону вирішуються в оперативному порядку.

Зокрема на найбільшому підприємстві з виготовлення хлібу в нашому регіоні – «Одеському хлібозаводі №4» запаси борошна дозволяють працювати в режимі постійного виробництва протягом тижня.

Щодо діяльності автозаправних станцій повідомляю, що у зв’язку зі вчорашніми подіями виник надмірний попит на паливно-мастильні матеріали, що призвело до величезних черг майже на всіх АЗС області.

Сьогодні ми можемо констатувати той факт, що на території Одещини є повноцінна база – понад 12 тисяч тон дизельного палива та 7 тисяч тон бензину для задоволення потреб населення.

Наразі Одеська обласна військова адміністрація спільно з оперативним штабом надає допомогу Генеральним Консульствам, що розташовані на території міста Одеса, з евакуації їх громадян, які перебувають на території України.

В регіоні – стале енерго- та водозабезпечення. Школи і дитячі садки закриті, а заклади торгівлі – працюють.

Одеська обласна військова адміністрація цілодобово контролює ситуацію. Тож просимо вас, шановні земляки, дотримуватися вимог комендантської години, бути обережними і стриманими та надалі зберігати спокій!


Коментарі

Немає коментарів
Контрольний код: *
 
 
введіть, будь ласка, літери, які ви бачите зліва
Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.

Останні новини:
21:59 24.02.2024
19:35 24.02.2024
15:47 24.02.2024
14:54 24.02.2024
12:12 24.02.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010