ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Укрпошта відкрила потужний сортувальний термінал в Одесі
11:44 / 02.07.2024
Укрпошта відкрила потужний сортувальний термінал в Одесі

Укрпошта відкрила логістичний термінал з автоматизованими сортувальними лініями в Одесі, який забезпечує швидку обробку й доставку відправлень для всього півдня України. Обладнання для ліній сортування дрібних та великих відправлень дозволяє обробляти до 270 000 посилок на добу. Разом із перебудовою логістичних маршрутів це уможливить доставку відправлень клієнтам в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях протягом доби після сортування.

Попри щоденні обстріли та руйнування інфраструктури, Укрпошта продовжує інвестувати в модернізацію логістичних терміналів, замінюючи ручне сортування сучасними автоматизованими лініями. На новому терміналі Укрпошти, який розпочав свою роботу в Одесі, встановлене обладнання та програмне забезпечення українського виробника, яке обробляє три посилки на секунду.

Відкриття Одеського терміналу є частиною стратегії розвитку та модернізації Укрпошти, яку компанія розпочала у 2021 році. Попри обстріли, проблеми з енергопостачанням та інфляцію, Укрпошта не тільки не відмовилась від реалізації оновлення сортувальних ліній, а й має амбітні плани. Наразі компанія встановила 17 автоматизованих ліній у семи містах України: девять ліній сортують дрібні відправлення, та вісім – великі посилки. Протягом наступних двох місяців компанія відкриватиме в містах по всій Україні нові термінали, логістичні центри та депо з інноваційним обладнанням.

- Одещина — це місце, де я народився та виріс, але відкриття Одеського терміналу є важливим для всього півдня країни. Адже його особливість у тому, що саме тут сортуються посилки для трьох областей — Одеської, Херсонської та Миколаївської. Завдяки тому, що ми встановили повністю автоматизовані сортувальні лінії Укрпошта може адаптивно реагувати на зміни у військовій ситуації, та, зменшуючи можливість помилок при сортуванні, швидко та чітко доставляти відправлення у місця призначення. Згідно стратегії трансформації, Укрпошта не тільки автоматизує сортування, а й перебудовує логістичні маршрути, щоб доставляти швидше по всій країні, — прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. - Наша мета — справжня цифрова революція в сортуванні та логістиці цього року.

Завершити автоматизацію потужностей у всіх 7 терміналах та 16 логістичних центрах Укрпошта планує в 2024 р.

Пресслужба АТ «Укрпошта»


Коментарі

Немає коментарів
Контрольний код: *
 
 
введіть, будь ласка, літери, які ви бачите зліва
Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.

Останні новини:
12:36 21.07.2024
11:07 21.07.2024
10:45 21.07.2024
09:44 21.07.2024
09:41 21.07.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010