ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Удар за Незалежність: Укрпошта та СБУ презентують марку «Павутина»
12:31 / 26.08.2025
Удар за Незалежність: Укрпошта та СБУ презентують марку «Павутина»

До 34-ї річниці Незалежності Укрпошта та Служба безпеки України об’єдналися, щоб створити особливу поштову марку на честь однієї з найсміливіших спецоперацій сучасної історії — «Павутина». Цим випуском ми вкотре нагадуємо ворогу, що українці дістануть його «на морі, в повітрі, на землі, а як треба — і з-під землі».

«Марка Незалежності 2025» під назвою «Спецоперація СБУ «Павутина» розпочинає нову традицію: до головного державного свята Укрпошта документуватиме у випусках найвизначніші події року.

Серед таких у 2025-му — блискуча і надскладна операція СБУ, яку очолив генерал-лейтенант Василь Малюк. Внаслідок операції було уражено третину всієї стратегічної авіації росії — 41 літак.

«У 2022-му росія мріяла про «Київ за три дні» й називала себе «другою армією світу». Нині від цих гасел залишилися лише уламки пропаганди. Зокрема, завдяки таким блискучим спецопераціям, як «Павутина» у виконанні СБУ. Саме цю подію ми закарбували на першій марці нашої нової щорічної серії «Марки Незалежності». Переконані: ця серія триватиме набагато довше, ніж існуватиме імперія на болотах. Дякую СБУ за урок, який почув увесь світ: сила — це не заяви, сила — це результат», — коментує генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Поштова марка «Спецоперація СБУ «Павутина» має номінал U, що відповідає вартості відправлення простого листа масою до 50 г. Її тираж — 300 000 примірників. Додатково до марки випущено конверт «Перший день» (20 000 примірників), художню картку (20 000 примірників) та презентаційну папку (4 000 примірників).

Придбати поштовий випуск «Спецоперація СБУ «Павутина» можна у Поштовому маркеті, філателістичних крамницях та у відділеннях поштового зв'язку.

Продовжуємо плести «павутину» спротиву.

Джерело


Коментарі

Немає коментарів
Контрольний код: *
 
 
введіть, будь ласка, літери, які ви бачите зліва
Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

В Одеській національній науковій бібліотеці стартує ювілейний конкурс читацьких відгуків «Книголюб-2026»
28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».

Останні новини:
17:22 30.04.2026
16:57 30.04.2026
16:34 30.04.2026
16:32 30.04.2026
16:28 30.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.021