«Контекст-Причерноморье» будет следить за ходом второго тура выборов в онлайн-режиме
15:04 / 06.02.2010
В воскресенье, 7 февраля, ИА «Контекст-Причерноморье» будет внимательно следить за ходом повторного голосования на выборах Президента Украины в онлайн-режиме.
7 февраля с целью более широкого освещения хода голосования и обеспечения свободного распространения информации и ходе выборов наша новостная лента будет в свободном (бесплатном) доступе, и, кроме этого, рассылки новостных лент подписчикам и другим заинтересованным лицам будут осуществляться каждые два часа, начиная с 11:00. Последняя новостная лента выйдет в 21:00.
8 февраля наша новостная лента также будет открыта, однако рассылки будут осуществляться в штатном режиме — в 12:00 и 18:00.
Начиная с 9 февраля, режим работы агентства вернется в обычный график.
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р. Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»