ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО (25.02.22)
22:20 / 25.02.2022

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОДЕЩИНИ!
Другу добу на території Україні триває військова агресія з боку Російської Федерації. З 24 лютого, на території міста та області діє комендантська година.
В цілому ситуація на Одещині контрольована. Збройні сили України і прикордонники разом з іншими силами безпеки та оборони, спільно з правоохоронними органами продовжують боронити Одесу і Одеську область.

Хоча, тривожна ситуація сьогодні склалась в акваторії портів «Великої Одеси»: неподалік порту «Південний», ракетними ударами російських кораблів підбито танкер-бункеровщик “Міленіум Спіріт” (який ходить під прапором Молдови) . Усі 10 членів екіпажу врятовано, однак троє з них перебувають у важкому стані. На якірній стоянці порту «Південний» пошкоджено ударами ракет і ще одно судно, яке ходить під прапором Панами.

Впродовж дня військові фіксували окремі випадки прольотів гелікоптерів та повітряних літальних апаратів вздовж кордонів Одеської області з боку невизнаної Придністровської Республіки.

На сьогоднішній день виставлено 12 блокпостів, шість на околицях Одеси і шість – у довколишніх селах. Укріплення на блокпостах в цілодобовому режимі тримають співробітники територіальних підрозділів обласного управління нацполіції, спецпідрозділу Управління патрульної поліції «ШТОРМ» та військові Національної гвардії України. Окрім того, планується додаткове залучення підрозділів територіальної оборони.

Обласні лікарні та бригади екстреної медичної допомоги повністю забезпечені медикаментами та киснем і зараз працюють 24/7 та готові надавати допомогу за будь-яких обставин. Сформовано запас медичних виробів та розхідних матеріалів. Розроблено чіткий алгоритм поповнення усіх медичних запасів. Усі лікарні забезпечені автономними джерелами живлення. Завдяки донорам поповнюється запас крові: лише за сьогодні близько тисячі одеситів здали кров. Хочу висловити слова подяки усім небайдужим одеситам.

Окрема дяка співвласнику приватного порту ТІС, що знаходиться в місті Южне, Єгору Гребеннику, який сьогодні виділив 31 млн грн на допомогу обороні країни.

Одеська обласна військова адміністрація проводить постійну роботу для забезпечення безперебійного функціонування торговельних мереж, стабільного постачання продовольства першої необхідності та роботи автозаправних станцій.

Важливим є забезпечення стабільного функціонування підприємств – виробників хлібу. Усі поточні проблемні питання функціонування хлібопекарських підприємств регіону вирішуються в оперативному порядку.

Зокрема на найбільшому підприємстві з виготовлення хлібу в нашому регіоні – «Одеському хлібозаводі №4» запаси борошна дозволяють працювати в режимі постійного виробництва протягом тижня.

Щодо діяльності автозаправних станцій повідомляю, що у зв’язку зі вчорашніми подіями виник надмірний попит на паливно-мастильні матеріали, що призвело до величезних черг майже на всіх АЗС області.

Сьогодні ми можемо констатувати той факт, що на території Одещини є повноцінна база – понад 12 тисяч тон дизельного палива та 7 тисяч тон бензину для задоволення потреб населення.

Наразі Одеська обласна військова адміністрація спільно з оперативним штабом надає допомогу Генеральним Консульствам, що розташовані на території міста Одеса, з евакуації їх громадян, які перебувають на території України.

В регіоні – стале енерго- та водозабезпечення. Школи і дитячі садки закриті, а заклади торгівлі – працюють.

Одеська обласна військова адміністрація цілодобово контролює ситуацію. Тож просимо вас, шановні земляки, дотримуватися вимог комендантської години, бути обережними і стриманими та надалі зберігати спокій!


Комментарии

Нет комментариев
Контрольный код: *
 
 
введите, пожалуйста, буквы, которое вы видите слева
Ваше имя: *   Ваш e-mail:
Комментарий: *
Поиск:
расширенный

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

388 обʼєктів культурної спадщини зруйновано, кількість збільшується кожного дня: Український інститут розповість про кожний об'єкт у проєкті «Листівки з України»
Український Інститут за підтримки USAID запускає міжнародну кампанію «Листівки з України» / «Postcards from Ukraine», яка покаже світові зруйновані історичні та культурні памʼятки України. Вона розповість про завдану шкоду українській культурі російськими окупантами внаслідок бомбардувань та обстрілів під час повномасштабної війни, яку Росія розпочала проти України 24 лютого 2022 року.

Последние новости:
08:54 05.07.2022
18:49 04.07.2022
17:29 04.07.2022
17:06 04.07.2022
16:56 04.07.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.029