ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
ПАМʼЯТІ ДРУГА
13:24 / 06.04.2020
Анатолій Михайлович Мирошніков

5 квітня після тяжкої хвороби пішов з життя начальник територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, заслужений працівник сільського господарства України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеню Анатолій Михайлович Мирошніков.

Трудова біографія Анатолія Михайловича складалася з буденних тривог і турбот про покращення добробуту і блага людей, забезпечення їх головною цінністю — хлібом.

Пройшовши шлях від зоотехніка радгоспу до заступника Міністра аграрної політики України, він присвятив своє життя справі розвитку та модернізації вітчизняного сільського господарства і агропромислового комплексу, впроваджуючи новітні технології, виступаючи ініціатором ефективних виробничих експериментів.

Анатолій Михайлович вмів працювати на результат, ефективно вирішувати нагальні для Одеської області питання і як депутат обласної ради чотирьох скликань, і як заступник голови Одеської обласної державної адміністрації. Сприяли цьому особисті лідерські якості, багатий досвід та професіоналізм. Він мав високий авторитет серед колег, жителів краю.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким з приводу важкої втрати.

Анатолій Мирошніков назавжди залишиться в нашій пам’яті колегою, другом, мудрим керівником, людиною, яка творила історію сучасної Одещини.

Гриневецький С.Р., Новацький В.М., Боделан Р.Б., Тиндюк М.А., Калинчук В.А., Липовська С.О., Шевченко П.І., Балух В.С., Примак В.А., Кіссе А.І., Гришко З.М., Македонський І.І., Степаненко С.М., Йоргачов Д.В, Левицький І.Ю., Єпур Г.В.


Коментарі

Немає коментарів
Контрольний код: *
 
 
введіть, будь ласка, літери, які ви бачите зліва
Ваше ім'я: *   Ваш e-mail:
Коментар: *
Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

В Україні з'явилася дитяча книга про дихання “Фух і Дмуха”, що вчить дбати про власний емоційний стан
Книжка допомагає дітям від 6 років та їхнім батькам опановувати дієві дихальні вправи, які відіграють важливу роль у формуванні фізичного та ментального здоров'я. Історія про “Фух і Дмуха” написана Яриною Завадович спільно з дитячою психологинею Наталією Пашко за ініціативи бренду Kite. Ілюстрації до книги розробив митець і графічний дизайнер Олесь Дерега. Книга вийшла у молодому українському видавництві Onde Publishing.

Останні новини:
17:49 13.06.2024
17:35 13.06.2024
16:13 13.06.2024
15:10 13.06.2024
14:44 13.06.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012