ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ
11:26 / 14.03.2021
Общество

14 березня наша країна відзначає День українського добровольця. Це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини, її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності.

Саме цього дня 2014-го року перші добровольці вирушили на тренувальну базу для формування українського добровольчого батальйону.

Вже протягом семи років поняття «доброволець», «добровольчий батальйон», «добровольче формування» є невід’ємною частиною нашого життя та громадянської свідомості, а їх прямим продовженням є широкий та потужний рух волонтерства у різних сферах суспільного життя.

Завдяки мужності, патріотизму та відданості національним інтересам військові-добровольці стали гордістю нашого народу. Сьогодні вони боронять Схід України, і серед них чимало наших земляків – одеситів та мешканців Одещини, які за покликом серця встали на захист майбутнього країни.

Чимало військовослужбовців поклали за мирне майбуття, за нашу землю своє життя. Схиляємо голову перед їх світлою пам’яттю. Вони завжди залишаться в наших серцях.

Вічна пам’ять загиблим героям!

Низький уклін та щирі вітання усім нашим землякам – добровольцям, волонтерам, військовим за самовідданість та мужність, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України; за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо нашої держави.

Бажаю усім нам миру і злагоди на рідній українській землі!


Комментарии

Нет комментариев
Контрольный код: *
 
 
введите, пожалуйста, буквы, которое вы видите слева
Ваше имя: *   Ваш e-mail:
Комментарий: *
Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам
1 та 2 червня до Дня захисту дітей Одеська національна наукова бібліотека запропонувала відвідувачам цікаву виставково-пізнавальну програму «Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам».

Последние новости:
15:00 13.06.2021
13:15 13.06.2021
13:09 13.06.2021
12:59 13.06.2021
12:37 13.06.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.023