ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ
11:26 / 14.03.2021
Общество

14 березня наша країна відзначає День українського добровольця. Це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини, її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності.

Саме цього дня 2014-го року перші добровольці вирушили на тренувальну базу для формування українського добровольчого батальйону.

Вже протягом семи років поняття «доброволець», «добровольчий батальйон», «добровольче формування» є невід’ємною частиною нашого життя та громадянської свідомості, а їх прямим продовженням є широкий та потужний рух волонтерства у різних сферах суспільного життя.

Завдяки мужності, патріотизму та відданості національним інтересам військові-добровольці стали гордістю нашого народу. Сьогодні вони боронять Схід України, і серед них чимало наших земляків – одеситів та мешканців Одещини, які за покликом серця встали на захист майбутнього країни.

Чимало військовослужбовців поклали за мирне майбуття, за нашу землю своє життя. Схиляємо голову перед їх світлою пам’яттю. Вони завжди залишаться в наших серцях.

Вічна пам’ять загиблим героям!

Низький уклін та щирі вітання усім нашим землякам – добровольцям, волонтерам, військовим за самовідданість та мужність, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України; за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо нашої держави.

Бажаю усім нам миру і злагоди на рідній українській землі!


Комментарии

Нет комментариев
Контрольный код: *
 
 
введите, пожалуйста, буквы, которое вы видите слева
Ваше имя: *   Ваш e-mail:
Комментарий: *
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПЕРЕМОГА, ПІДІРВАНА КОРУПЦІЄЮ: ЧИМ ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИБОРИ У БОЛГАРІЇ
Незадовго до опівночі Бойко Борисов – прем'єр-міністр, який з невеликими перервами править у Болгарії з 2009 року, – виступив зі зверненням на своїй сторінці у мережі Facebook. Засунувши руки в кишені і не звертаючи уваги на падаючий сніг, прем'єр та лідер партії ГЄРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії") запропонував опонентам мир і створення експертного уряду, який візьме на себе відповідальність і до грудня зробить усе, аби вийти з пандемії та піти далі. Миролюбний тон та пропозиція Борисова щодо "експертного уряду" навряд чи когось ввели в оману. Його наміри очевидні – залишитися при владі і за можливості уникнути дострокових виборів.

Перлина у книжковому намисті: Одеському журналу „Крокодил” – 110!
110 років тому, 2 квітня 1911 року, в Одесі вийшов друком перший номер знаменитого гумористичного журналу «Крокодил», що став непересічним явищем в історії журналістики. У життєписі цього видання – багато яскравих подій і харизматичних особистостей, завдяки яким журнал став дуже популярним.

Последние новости:
14:57 10.04.2021
14:12 10.04.2021
13:26 10.04.2021
12:39 10.04.2021
10:47 10.04.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.028