«С воскресенья в Одессе снова начнутся дожди», — Гидрометцентр
15:03 / 21.10.2017
По прогнозам Гидрометцентра Черного и Азовского морей, с воскресенья, 22 октября, в Одессу вернётся дождливая погода.
Так, 22 октября ожидается переменная облачность. Местами небольшой дождь. Ветер восточный, 5-10 м/с. Температура воздуха ночью 8-13 градусов тепла, днем — плюс 12-17 градусов.
В понедельник, 23 октября, также прогнозируется небольшой дождь. Ветер юго-восточный, 9-14 м/с. Ночная температура воздуха составит 4-9 градусов тепла, днем — до плюс 16 градусов.
Во вторник и среду температура воздуха постепенно продолжит опускаться. 24 октября ночью прогнозируется 5-10 тепла, днем — плюс 10-15 градусов. В среду, 25 октября, ночью 2-8 градуса тепла, днем — плюс 8-13.
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р. Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»