ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Международный арт–конкурс «Розовый бульдозер–2018»
15:30 / 14.12.2018

Вот уже в шестой раз при содействии и финансовой и поддержке политика и мецената Сергея Гриневецкого в Одессе реализуется масштабный художественный проект «Розовый бульдозер», в рамках которого проходит конкурс и итоговая выставка работ художников из разных стран.

20 декабря 2018 г. в 15:00 в помещении Одесского Фреш-маркета (ул.Пантелеймоновская,110) открывается экспозиция произведений участников, дипломантов и лауреатов арт-конкурса «Розовый бульдозер–2018» .

Сегодня в конкурсе участвуют представители шести стран: Украина, Польша, Литва, Белоруссия, Молдова, Болгария. Это более 200 работ, 100 из которых составили экспозицию итоговой выставки.

Живопись и графика, мозаика и инсталяции из различных материалов, компьютерная графика и фотография в направлениях от реализма до абстракционизма будут представлены на выставке.

Каждый год конкурс имеет определённую тематическую направленность. Тема этого года — «ЭКОЛОГИЯ. Оздоровим общество и среду обитания»,- как нельзя лучше соответствует сегодняшнему дню.

Инициатор и куратор проекта — известный одесский художник, член Национального Союза художников Украины Алексей Малик. Председатель жюри — народный художник Украины, глава одесского отделения Национального Союза художников Украины Анатолий Горбенко.

Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам
1 та 2 червня до Дня захисту дітей Одеська національна наукова бібліотека запропонувала відвідувачам цікаву виставково-пізнавальну програму «Національна наукова бібліотека – майбутнім користувачам».
Круглий стіл “ІТ освіта в Україні” за участі флагманів ІТ-сектору
В рамках Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Освіта і наука” за організаційної підтримки Київської школи економіки відбудеться круглий стіл на тему “ІТ освіта в Україні”. Участь у круглому столі візьмуть представники уряду, державних та приватних закладів освіти, а також бізнесу, що фокусується на розвитку digital-галузі.
Виставка «Народні ляльки Одещини. Історія та Сучасність»
У Болгарському культурному центрі відбулася унікальна виставка народних ляльок, яка вперше представила традиційну лялькову культуру багатонаціональної Одеської області.
Літературна студія «Василь Стефаник. Наближення»
13 травня 2021 року у відділі рідкісних видань та рукописів ОННБ відбулося засідання літературної студії «Василь Стефаник. Наближення» до 150-річчя від дня народження видатного українського письменника.
Ціна перемоги
Олексій Волович, Одеса Життя мого покоління, якому зараз близько сімдесяти, розпочалося після Великої Вітчизняної (ВВВ), в середовищі людей, які пережили цю страшну війну і сталінський терор. Пам’ятаю зворушливу атмосферу другої половини 50-х років, радість і духовне розкріпачення людей, які дружні і згуртовані часто збиралися за скромним святковим столом. Мій батько любив запрошувати гостей на свята. Пам’ятаю, було чимало суперечок про Сталіна, про те, що він нібито «виграв війну». Батько вже тоді був затятим антисталіністом. Доля його сім'ї, багато членів якої стали безневинними жертвами сталінського кривавого Молоха, спонукала його до цього. На все життя запам’ятав батькове «…радянський народ здобув перемогу у війні не завдяки Сталіну, а всупереч йому».© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.030