ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Оркестр Одесской оперы успешно гастролирует по Франции
13:15 / 23.09.2021
Культура
Культура

Оркестр Одесского национального академического театра оперы и балета отправился в гастроли во Францию 19 сентября и уже 21 сентября дал первый концерт в Лионе. Он прошел с большим успехом, собрав аншлаг – полный семнадцатитысячный зал.

Вчера одесские музыканты сыграли для жителей Тулузы, а сегодня вечером их ждут в Нанте, в Zénith Metropole.

Турне проходит под руководством дирижера Гэвина Гринуэя, участвовавшего в записи многих саундтреков к кинофильмам. В первую очередь к тем, музыку для которых писал всемирно известный композитор Ганс Циммер.

Программа концертов оркестра Одесского национального академического театра оперы и балета «The World of Hans Zimmer» составлена лично Гансом Циммером. В неё вошли известные хиты из таких фильмов, как «Темный рыцарь», «Король Лев», «Ганнибал», «Гладиатор», «Код да Винчи», «Пираты Карибского моря» и др.

Все концертные площадки, на которых одесские музыканты выступают во Франции, рассчитаны минимум на 5000 зрителей. И это одни из первых концертов в этой стране, на которых за долгое время разрешена такая посещаемость.

Дальнейшая программа концертов:

24.09.21 Бордо — Arkea Arena

26.09.21 Лилль — Zénith

27.09.21 Страсбург — Le Zénith

28.09.21 Дижон — Zénith

29.09.21 Клермон-Ферран — Le Zénith

Поездка одесского оркестра организована в сотрудничестве с Semmel Concerts / BNK Music Production GmbH.

Пошук:
розширений

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

Мистецькі промені серед воєнних буднів
У важкі часи рятуємось не тільки книгами, а й споглядаючи прекрасне. Запрошую і вас відвідати виставковий зал Одеської обласної організації Національної спілки художників України
«Коти бібліотечного світу»: до Міжнародного дня котів
Щороку 8 серпня відзначається Міжнародний день котів – неофіційне свято на честь котів, започатковане у 2002 році Міжнародним фондом захисту тварин. Цього дня котам дякують за їх заслуги, виказують своє шанування і любов. У 2020 році піклування про Міжнародний день котів перейшло до Міжнародної організації догляду за котами, яка з 1958 року прагне покращити здоров'я та добробут домашніх улюбленців у всьому світі.
Культові книжки: сучасна українська література. Частина 2
Продовжуємо публікацію огляду знакових книжок сучасної української літератури. Друга п’ятірка дуже потужна. Якщо ви досі не знайомі із сучукрліт та не знаєте як до неї підступитись, сміливо хапайте будь яку із добірки.
Культові книжки: сучасна українська література. Частина 1
Сучасна українська проза динамічно розвивається та рясніє яскравими іменами, які достойно представляють нашу літературу за кордоном. З кожним роком список живих «класиків» поповнюється й розширюється. Але зараз перед майстрами пера стоять непрості завдання. Читач дуже часто зі скепсисом ставиться до нових імен та може відверто губитися в безмежному асортименті видань. Бібліотекарі Одеської національної наукової бібліотеки підготували добірку із непересічних книжок сучасної української літератури. Пропонуємо до уваги першу частину видань. Впевнені, що серед них ви неодмінно знайдете цікаву для себе.
Краєзнавство за покликом душі: творча зустріч з Василем Вельможком
25 липня о 12.00 у читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Акад. Філатова, 1) відбулася творча зустріч з Василем Вельможком, відомим краєзнавцем, головою Одеського регіонального об’єднання творчих осередків мариністів «Всеукраїнська спілка письменників-мариністів». Василь Іванович, фізиком за фахом, є викладачем вищої категорії, членом Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України.© 2005—2022 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2022 S&A design team / 0.046