ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Оркестр Одесской оперы успешно гастролирует по Франции
13:15 / 23.09.2021
Культура
Культура

Оркестр Одесского национального академического театра оперы и балета отправился в гастроли во Францию 19 сентября и уже 21 сентября дал первый концерт в Лионе. Он прошел с большим успехом, собрав аншлаг – полный семнадцатитысячный зал.

Вчера одесские музыканты сыграли для жителей Тулузы, а сегодня вечером их ждут в Нанте, в Zénith Metropole.

Турне проходит под руководством дирижера Гэвина Гринуэя, участвовавшего в записи многих саундтреков к кинофильмам. В первую очередь к тем, музыку для которых писал всемирно известный композитор Ганс Циммер.

Программа концертов оркестра Одесского национального академического театра оперы и балета «The World of Hans Zimmer» составлена лично Гансом Циммером. В неё вошли известные хиты из таких фильмов, как «Темный рыцарь», «Король Лев», «Ганнибал», «Гладиатор», «Код да Винчи», «Пираты Карибского моря» и др.

Все концертные площадки, на которых одесские музыканты выступают во Франции, рассчитаны минимум на 5000 зрителей. И это одни из первых концертов в этой стране, на которых за долгое время разрешена такая посещаемость.

Дальнейшая программа концертов:

24.09.21 Бордо — Arkea Arena

26.09.21 Лилль — Zénith

27.09.21 Страсбург — Le Zénith

28.09.21 Дижон — Zénith

29.09.21 Клермон-Ферран — Le Zénith

Поездка одесского оркестра организована в сотрудничестве с Semmel Concerts / BNK Music Production GmbH.

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010