ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
ОДЕСА ГУДМАНА ожила під час ОДЕСЬКОЇ ПРЕМ'ЄРИ
09:10 / 30.09.2021

Немає більшого прогресу...

Ніж закохатися в Одесу...

Бо ця Перлина, то Натхнення...

Для міл'ярдера та «тюленя»...

Серж Гудман, «ОДЕСА ГУДМАНА»

В атмосферному центральному залі Одеського музею східного та західного мистецтва відбувся унікальний та захоплюючий інтелектуально-естетичний захід «Одеська Прем'єра».

Головними дійовими особами першої «Одеської Прем'єри» виступили поет та філософ Серж Гудман разом з фешн-експертом та дизайнеркою Іриною Сидорук.

Понад 170 гостей творчої і ділової еліти міста в цей дивовижний вечір мали можливість познайомитися з творчістю Сержа та Ірини.

Ведучий вечора, Заслужений діяч мистецтв України, Євген Бубер, як завжди успішно, з властивим йому інтелектуальним гумором, допомагав розкритися найкращим сенсам та ідеям героїв заходу.

Літературна частина вечора ознаменувалася привітанням Сержа Гудмана і презентацією його майбутньої книги «ОДЕСА ГУДМАНА», в основі якої поезія про Одесу і епіграми про відомих, успішних одеситів і одеситок усіх часів.

Виступ Сержа Гудмана випромінювало захоплення Одесою і прояв його Любові до рідного міста і його жителям.

Серж разом з Євгеном Бубером і відомою фешн тв-продюсеркою Катєю Македонською, натхненно прочитали вірші, які увійшли до книги.

Це було тепло, ніжно, емоційно. І дуже приємно торкалося сердець всіх присутніх в залі гостей.

Поезія про Перлину біля моря ще глибше проникала в Душі гостей, завдяки фортепіанному супроводу та виконанню Лауреатки міжнародних конкурсів, концертмейстера вищої категорії — Руслани Шевельової.

Всі жителі і гості міста Одеси, починаючи з 23 вересня вже можуть робити передзамовлення Книги «ОДЕСА ГУДМАНА», що виходить з друку наприкінці жовтня. Зробити це можна на сайті http:odessa-goodmana.fun

Атмосфера та антураж простору, енергетика і творіння Автора, краса присутніх Жінок та їхні наряди під час показу мод — все це надовго закарбувалося в пам'яті всіх гостей, запрошених на подію «Одеська Прем'єра».

За словами Сержа Гудмана, «Одеська Прем'єра» стане тепер щорічною знаковою подією для Одеси і її гостей в перші три тижні вересня, а його книга покликана надихнути багатьох успішних одеських підприємців і публічних діячів на примноження слави прекрасного міста у самого Чорного моря на весь світ.

На завершення ж дуже хочеться висловити всім побажання, словами з передмови книги «ОДЕСА ГУДМАНА» — «Нехай Любов до рідного міста і його жителів завжди Вам Дарує Щастя !! та Приносить Удачу !! »

Прес-служба «Одеської Прем'єри»

Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.
Благодійний концерт “З любов’ю до України”
9 квітня о 17:00, у Всесвітньому Клубі Одеситів відбудеться благодійний концерт “З любов’ю до України”
Звернення ОНУ імені І. І. Мечникова на честь дня народження Тараса Шевченка
Колектив Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова випустив звернення з нагоди Шевченківських днів.
До Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого, 18:30 – балет Юлії Гомельської «Долі». Балет на 2-і дії «Долі» – авторський проект Одеської Опери. Цю виставу можна назвати «документальним балетом» – новим жанром в сфері сучасного балетного мистецтва.
«Зимовий променад в Одеській опері» — подорож у світ прекрасного
Третій міжнародний фестиваль «Зимовий променад в Одеській опері» пройшов з 22 січня по 18 лютого в Одеському національному академічному театрі опери та балету.© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.029