ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
ОДЕСА ГУДМАНА ожила під час ОДЕСЬКОЇ ПРЕМ'ЄРИ
09:10 / 30.09.2021

Немає більшого прогресу...

Ніж закохатися в Одесу...

Бо ця Перлина, то Натхнення...

Для міл'ярдера та «тюленя»...

Серж Гудман, «ОДЕСА ГУДМАНА»

В атмосферному центральному залі Одеського музею східного та західного мистецтва відбувся унікальний та захоплюючий інтелектуально-естетичний захід «Одеська Прем'єра».

Головними дійовими особами першої «Одеської Прем'єри» виступили поет та філософ Серж Гудман разом з фешн-експертом та дизайнеркою Іриною Сидорук.

Понад 170 гостей творчої і ділової еліти міста в цей дивовижний вечір мали можливість познайомитися з творчістю Сержа та Ірини.

Ведучий вечора, Заслужений діяч мистецтв України, Євген Бубер, як завжди успішно, з властивим йому інтелектуальним гумором, допомагав розкритися найкращим сенсам та ідеям героїв заходу.

Літературна частина вечора ознаменувалася привітанням Сержа Гудмана і презентацією його майбутньої книги «ОДЕСА ГУДМАНА», в основі якої поезія про Одесу і епіграми про відомих, успішних одеситів і одеситок усіх часів.

Виступ Сержа Гудмана випромінювало захоплення Одесою і прояв його Любові до рідного міста і його жителям.

Серж разом з Євгеном Бубером і відомою фешн тв-продюсеркою Катєю Македонською, натхненно прочитали вірші, які увійшли до книги.

Це було тепло, ніжно, емоційно. І дуже приємно торкалося сердець всіх присутніх в залі гостей.

Поезія про Перлину біля моря ще глибше проникала в Душі гостей, завдяки фортепіанному супроводу та виконанню Лауреатки міжнародних конкурсів, концертмейстера вищої категорії — Руслани Шевельової.

Всі жителі і гості міста Одеси, починаючи з 23 вересня вже можуть робити передзамовлення Книги «ОДЕСА ГУДМАНА», що виходить з друку наприкінці жовтня. Зробити це можна на сайті http:odessa-goodmana.fun

Атмосфера та антураж простору, енергетика і творіння Автора, краса присутніх Жінок та їхні наряди під час показу мод — все це надовго закарбувалося в пам'яті всіх гостей, запрошених на подію «Одеська Прем'єра».

За словами Сержа Гудмана, «Одеська Прем'єра» стане тепер щорічною знаковою подією для Одеси і її гостей в перші три тижні вересня, а його книга покликана надихнути багатьох успішних одеських підприємців і публічних діячів на примноження слави прекрасного міста у самого Чорного моря на весь світ.

На завершення ж дуже хочеться висловити всім побажання, словами з передмови книги «ОДЕСА ГУДМАНА» — «Нехай Любов до рідного міста і його жителів завжди Вам Дарує Щастя !! та Приносить Удачу !! »

Прес-служба «Одеської Прем'єри»

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012