ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
В Одесі відбулася соціальна фотосесія на підтримку безхатніх тварин
12:23 / 07.12.2021

Проєкт адопції безпритульних тварин GladPet разом із ріелторською компанією Victory Gold створили спільний фотопроєкт «Дім – це там, де на тебе чекають». Ідея співпраці полягала у створенні новорічного календаря, на якому зображені підопічні з одеських притулків «Місто вірних сердець» та «Любов і ласка»та співробітниці Victory Gold.

Основною метою проєкту є залучення уваги громадськості до проблем безхатніх тварин.

«Ми хочемо продемонструвати, що тваринки з притулку чекають на свої нові сім'ї. Вони грайливі, добрі й неймовірно вірні та зовсім не відрізняються від тих котиків і песиків, які завжди жили в будинку», – каже Ксенія Тіора, співорганізатор проєкту, керівниця GladPet.

У фотосесії взяли участь 15 пухнастиків. Усі ці собаки та коти мають нелегку долю. Хтось був викинутий минулими господарями, хтось страждав від насильства живодерів. Але при цьому кожна тварина продовжує щиро вірити людині.

Організатори проєкту впевнені, що така фотосесія допоможе безхатнім котам та собакам знайти новий дім, де їх любитимуть та цінуватимуть.

«Ідея такої фотосесії не є новою. Але, як показує практика, вона працює. Сподіваюся, і після нашого проєкту одесити, та й усі українці, під Новий Рік знайдуть собі справжнього друга у притулку та зустрінуть 2022-й у різношерстій компанії»,

– ділиться Дар'я Степаненко, співорганізатор проєкту, бренд-менеджер Victory Gold.

Зараз в одеських притулках мешкають тисячі безпритульних тварин. Багато хто з них знаходиться у відкритих вольєрах, тому зима для них — складний період. У такі моменти дуже важливо допомогти хвостикам та забезпечити їх теплом.

На ресурсі gladpet.org розміщена докладна інструкція як можна допомогти притулкам та безхатнім тваринам.

GladPet – це проєкт адопції безхатніх тварин та допомоги притулкам. За 5 років роботи онлайн-ресурсу проєкту понад 6 тисяч котиків та собачок знайшли свої сім’ї.

https://gladpet.org/

https://www.facebook.com/projectGladPet

https://www.instagram.com/gladpet_org/

Victory Gold — це рієлторська компанія повного циклу: від пошуку та підбору нерухомості, експертного ведення угоди, ремонту під ключ до управління нею. 4 роки успішної роботи на ринку та більш ніж 350 щасливих клієнтів.

https://victory-gold.com/

https://www.facebook.com/victorygoldodessa/

https://www.instagram.com/victorygoldodessa/

https://www.instagram.com/gladpet_org/

Дім – це там, де на тебе чекають
Дім – це там, де на тебе чекають

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010