ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Проєкт #Лелеченьки за участі ДТЕК Одеські електромережі переміг у міжнародній премії з PR
17:14 / 13.09.2022

Комунікаційний еколого-просвітницький проєкт #Лелеченьки ДТЕК Мережі, який реалізовувався за участі ДТЕК Одеські електромережі, переміг у конкурсі Golden World Awards for Excellence 2022*, організованому Міжнародною Асоціацією з PR (IPRA), а також отримав спеціальний приз за внесок у досягнення Цілей сталого розвитку ООН. ДТЕК Мережі цьогоріч став єдиною компанією-переможцем з України у цьому міжнародному конкурсі комунікаційних проєктів.

Проєкт #Лелеченьки компанії ДТЕК Мережі, участь в якому брав ДТЕК Одеські електромережі, здобув перемогу у престижному міжнародному PR конкурсі Golden World Awards for Excellence 2022, організованому міжнародною асоціацією із PR − IPRA (International Association of Public Relations). Проєкт здобув перемогу одразу у 2-х номінаціях – «Найкращі корпоративні комунікації» і «Найкращий екологічний проєкт», а також отримав спеціальний приз IPRA Golden World Global Contribution Award 2022 за внесок у досягнення Цілей сталого розвитку Глобального договору ООН.

#Лелеченьки започатковано у 2021 році для того, щоб допомогти зберегти в Україні популяцію білих лелек і привернути увагу суспільства до дбайливого ставлення до довкілля. Проєкт поєднав дії бізнесу, юних екологів та сучасного мистецтва задля просування принципів ESG, а також відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей Сталого розвитку ГД ООН.

«#Лелеченьки допомогли нам розповісти десяткам мільйонів українців, як бізнес може бути корисним для суспільства і довкілля. Історію збереження лелек ми розповідали через соцмережі, освітній проєкт для дітей, медіа та мову мистецтва – скульптури в популярних українських парках. Перемога проєкту в найпрестижнішій міжнародній премії з PR – наш внесок в побудову міжнародного іміджу України, як прогресивної країни, що запроваджує екологічні ініціативи та комунікаційні проєкти світового рівня», – розповіла Діана Кладова, керівниця департаменту з комунікацій ДТЕК Мережі.

«Приємно бачити, що саме ця кампанія отримала нагороду «Global Contribution Award». Вона змогла привнести емоції у повсякденну індустрію», – зазначила Ецуко Цукіхара, президент Міжнародної Асоціації з PR (IPRA) та голова журі 2022 GWA.

«За минулий рік ми укріпили 119 лелечих гнізд в Одеській області в рамках проєкту #Лелеченьки. Це допомогло захистити 476 птахів від уражень струмом та загибелі. Виготовляли та встановлювали захисні платформи понад сотня людей. До проєкту долучилися лідери думок та діти. #Лелеченьки продемонстрував всьому світу, як бізнес може бути відповідальним та насправді корисним для довкілля та суспільства. Ми пишаємося перемогою цього проєкту!», − прокоментував Дмитро Григор’єв, генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі.

Проєкт #Лелеченьки дозволив перетворити звичайний «виробничий процес» − укріплення гнізд лелек на електроопорах, на корисне та цікаве дозвілля для всієї родини. Влітку діти разом з екологами ДТЕК спостерігали за гніздуванням лелек та робили дослідження. Восени лідери думок, блогери, клієнти та співробітники компанії встановлювали захисні платформи для гнізд птахів. Компанія створила першу колаборацію української енергетики і сучасного мистецтва. З митцем Лесем Панчишиним встановили в Києві на ВДНГ та в Одесі в парку Перемоги скульптури родини лелек. Через мову мистецтва бізнес долучив до проєкту мільйони відвідувачів цих парків. Про проєкт ДТЕК Мережі розповідав українцям через медіа та соціальні мережі, що допомогло привернути увагу до проблеми зменшення популяції лелек в Європі.

За 3 місяці реалізації в проєкт було залучено близько півтисячі учасників у Дніпропетровській, Київській, Одеській областях та Києві. Це допомогло встановити рекорд – укріпити 197 гнізд лелек замість 120 запланованих. Завдяки медіа та креативному публічному промо (скульптури, таблички та наліпки з посиланням на лендінг проєкту) охоплення #Лелеченьки склало понад 31 млн контактів з аудиторією.

У 2022 році через воєнний стан в країні компанія змушена була призупинити встановлення платформ навесні. Але проєкт #Лелеченьки продовжується. Попри війну, енергетики разом з лідерами громадської думки стежать за безпекою птахів та збереженням гнізд на електроопорах в рамках цьогорічної ініціативи компанії — #ЛелекаВГніздіМирвУкраїні. А восени енергетики готуються встановити близько півсотні нових платформ, з них 30 – в Одеській області.

Нагадаємо, що в минулому році ДТЕК Мережі також здобув перемогу в конкурсі Golden World Awards for Excellence 2021 в номінаціях «Найкращі корпоративні комунікації» та «Найкраще управління репутацією та бренд-менеджмент» з проєктом #СвітліСправи.

*Премія Golden World Awards for Excellence заснована в 1990 році Міжнародною асоціацією із зв'язків з громадськістю та є галузевим «PR-Оскаром». Премією нагороджуються компанії та проєкти з Європи, Азії, США й Африки більше, ніж в 30 категоріях за видатні досягнення в галузі комунікації. Всі проєкти-переможці мають відповідати та популяризувати цілі сталого розвитку Глобального договору ООН.

У 2022 році перемогу також здобули комунікаційні ініціативи таких світових брендів та організації, як Shell, Volkswagen, Visa, United Partners, Socar, JeffreyGroup, SC GRF+SRL, Tencent, PR Consulting Dentsu Inc., Spotlight, Hrvatski Telekom, The Phillips Group, Turkcell Vadi, OZMA Inc., GENESIS PR, MikeWorldWide, LLYC, Wargaming Group Limited, HvdM, Національний університет Сингапуру та Стамбульський столичний муніципалітет та інші.

ДОВІДКА

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.

У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов'язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов'язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31,9 млрд грн.

Група ДТЕК будує нову енергетику України.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010