ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Українське вино світові: до Данії експортували рекордну партію продукції SHABO
20:49 / 31.10.2022

Рекордну партію українського вина SHABO експортували до Данії. Національний продукт потрапив на полиці однієї з найбільших торговельних мереж – СООР Danmark. Серед фаворитів, обраних європейцями — нова капсула вин Original Collection, яка присвячена історичному та одному з найдавніших виноградних регіонів України — Шабо на Одещині. Як вдалось запустити цю колекцію вина під час війни, продовжувати популяризувати українське та налагоджувати міжнародні відносини читайте далі у матеріалі.

У серпні SHABO доставила в Данію видатну, як для першого замовлення на експорт, партію на 106 тисяч пляшок українського вина. А вже через місяць данці дозамовляли ще майже стільки ж. Настільки їм прийшовся до смаку український продукт. У соцмережах розповсюджуються не лише фото та коментарі щодо якості продукції, але й відеоісторії, як люди у пошуках цього вина відправляються до інших міст, бо в магазині їх населеного пункту його розкупили.

“Це великий крок не лише для нас, одного бізнесу, чи всієї сфери виноробства. Це чергова перемога продуктів Made in Ukraine на поличках світу, — акцентує Гіоргі Іукурідзе, співзасновник виноробні SHABO. — Додатковий спосіб залишатись у фокусі світової уваги заради підтримки України. Черговий доказ того, що ми створюємо та надаємо якісні продукти, послуги тощо. Та демонструємо наскільки наша країна є сильною та перспективною. Для мене за честь, що наша команда SHABO в лавах такого економічного фронту України”

Влітку 2022 року мережа СООР та посольство України в Данії на чолі з Михайлом Видойником запустили глобальний проєкт щодо підтримки виробників та економіки України. Мета: зробити усе можливе, аби в їхній країні кожен міг придбати український продукт.

«Ми повинні визнати, що були здивовані дуже високою якістю українських товарів. Тому ми розглядаємо це не як разовий захід, а як початок довгострокового співробітництва, де українські продукти матимуть постійне місце в наших магазинах», — говорить Крен Остергард Нільсен, керуючий директор СООР.

Данія стала 20 країною, куди SHABO експортує українські вина та бренді. Серед основних фаворитів обраних європейцями — колекція, яку SHABO вдалось випустити під час війни. Original Collection присвячена історичному та одному з найдавніших регіонів України — Шабо. Виноробством тут займались ще з часів давніх греків, а 200 років тому швейцарські переселенці на цій землі заснували культуру виноградарства, виноробства, шанування теруару та створення благородних напоїв.

Усе це і стало основою концепції Original Collection, від задуму до багатої на символи етикетки, зазначають у компанії. “Українське вино, яке здатне дивувати” — з таким девізом ця колекція вийшла на полиці України та Європи. Доступне воно й онлайн на shaboshop (bit.ly/3znPxGl)

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.014