ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Українська молодь зможе запланувати власну кар’єру на 2023 під час челендж-марафону від Сareer Hub
11:35 / 09.12.2022

Центр “Розвиток КСВ” та спільнота молоді Career Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо” розпочинають 10 денний челендж-марафон “Заряджай кар'єру”, який допоможе молоді вийти зі стану апатії та створити кар’єрний план розвитку, який надихатиме весь наступний рік. Марафон пройде з 12 до 21 грудня через платформу Телеграм-боту Career Hub Bot. Реєстрація відкрита!

Партнер: Міністерство молоді та спорту України.

Серед життєвих пріоритетів української молоді кар’єра традиційно займає третє місце після здоров’я і сімейного щастя. Але в умовах війни, через невизначеність, молоді може бути досить складно планувати кар’єру і часто доводиться “пливти по течії” і опиратися на ситуативні можливості. Це також має і внутрішні причини: з одного боку, молодь не володіє інструментами планування кар’єри, але з іншого — на кар’єру впливає стрес і прокрастинація.

В результаті військової агресії та бомбардування рф по цивільній інфраструктурі та енергосистемі України в листопаді 2022 року, значна частина території країни залишилась без електромережі та стабільного інтернет з’єднання, що значно знизило спроможність цільової аудиторії переглядати та долучатись до заходів, що передбачають наявність стабільного та швидкісного інтернет-з’єднання.

Сareer Hub знайшли ефективне і зовсім ненудне рішення як допомогти молоді продуктивно зустріти 2023 — упродовж 10 днів разом зі спільнотою молоді Career Hub кожен/на зможе прокачати свої навички планування: поставити амбітну SMART-ціль, оцінити себе та свої можливості і побудувати кар’єрний план на весь переможний 2023!

Реєстрація на челендж-марафон проходить через Телеграм-бот (https://t.me/CareerHubBot) у розділі “Наближчі заходи”.

Щодня учасники отримуватимуть поради та міні-завдання, а за результатами 10 днів Марафону серед учасників та учасниць, які виконають всі завдання челенджу, буде розіграно 9 корисних призів: 3 потужні павербанки та 3 планери Career Hub на 2023 рік, а головне 3 сертифікати на консультацію від кар'єрної консультантки та експертки з профорієнтації Альони Федько (https://www.instagram.com/alyona.fedko).

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» — експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Діяльність Сareer Hub підтримується програмою USAID «Мріємо та діємо».

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012