ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Про сміливий український бізнес мають знати всі: XIII Конкурс кейсів з КСВ 2022
21:49 / 12.12.2022

Центр “Розвиток КСВ” запрошує компанії до участі у щорічній національній премії відзначення проєктів, які спрямовані на реалізацію Цілей сталого розвитку. За 12 років існування Конкурсу було зібрано більше 350 кейсів, які оцінювали 35 міжнародних експертів більше ніж з 15 країн світу. Девіз Конкурсу цього року: відстоюючи країну, надихаючи світ.

“Центр «Розвиток КСВ» вже 12 років поспіль проводив Конкурс кейсів з КСВ відповідно до Цілей Сталого Розвитку, починаючи з 2009. Цей рік війни — він про стійкість, сталість та сміливість українського бізнесу. За підтримки компанії EY та з GlobalGiving ми вирішили провести Конкурс кейсів з КСВ у 13-й раз. Хочемо показати всьому світу, що незважаючи ні на що, український бізнес, навіть в темні часи, демонструє неймовірну соціальну відповідальність”, - Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine).

У 2022 році компанії можуть подавати свої кейси про внесок бізнесу, звіти зі сталого розвитку, та взяти участь у Індексі партнерства.

Внесок бізнесу, який оцінюватиметься в Конкурсі цьогоріч, включатиме найактуальніші ініціативи: допомога ЗСУ, ВПО та постраждалим від бойових дій, відновлення об’єктів, установ та закладів, які постраждали від військових дій, підвищення стандартів роботи у галузі, розвиток громади, вирішення екологічних проблем тощо, та інші. Кейси компаній учасниць буде розміщено на платформі Impactorium.org та продемонстровано на виставці Brave Ukrainian Business, яка планується у 2023 році в Європі.

Вже другий рік поспіль Конкурс приймає звіти компаній зі сталого розвитку, які буде оцінено експертами й експертками Центру “Розвитку КСВ” відповідно до міжнародних вимог.

У 2022 році до Конкурсу додається спеціальна додаткова номінація — Індекс партнерства. У 2022 році партнерство стало соломинкою, що рятувала громади, країну і сам бізнес. Малі та середні компанії об’єднались, щоб вижити та розвиватись. Великі компанії об'єдналися, щоб допомогти країні. Щоб оцінити свій рівень партнерства та відкритість, Центр “Розвиток КСВ” запрошує компанії взяти участь у Індексі партнерства.

Старт подачі кейсів – 12 грудня 2022 року. Кінцева дата подачі реєстраційної форми та кейсу – 20 січня 2023 року. Реєстрація на Конкурс – https://docs.google.com/forms/d/16XFet9FY70oBJMpaW0wdqVRQVg2s-LrbsC32wL0qUNs/edit

Вимоги до кейсів: Кейси мають бути подані в форматі «проблема — рішення — результат» (двома мовами: укр/англ) спільно з 2-3 фото, інфографікою та відео тривалістю до 1.5 хвилин. Кейс не має перевищувати 3 сторінок (включно з додатками). Подати кейс можна на пошту: smm@csr-ukraine.org.

Детальна інформація: smm@csr-ukraine.org або на Фейсбук-сторінці Центру “Розвиток КСВ”.

_______

Конкурс кейсів з КСВ: Започаткований у 2009 році, Конкурс перетворився в єдину національну премію відзначення проєктів соціальної відповідальності компаній. У 2019 році Конкурс відмітив десятиріччя (у 2014 році Конкурс не проводився). Організатором виступає Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Постійним партнером Конкурсу є міжнародна консалтингова компанія EY. За весь час було зібрано понад 350 кейсів, кейси оцінювали 35 міжнародних експертів, підготовлено 9 публікацій. З 2016 року незмінною темою конкурсу є Глобальні Цілі сталого розвитку 2030 – ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку, і нараховують 17 цілей, яким відповідають 169 завдань.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Компанія EY: міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри та впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016