ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Урочисте відкриття конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2023»
19:12 / 26.04.2023

Дата і час проведення: 27 квітня 2023 року об 11.00

Місце проведення: у приміщенні відділу рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки, за адресою: вул. Пастера, 13

Найстаріша публічна бібліотека України, якою по праву пишається одеська спільнота, вдванадцяте проводить конкурс читацьких відгуків «Книголюб-2023», що передбачає грошові винагороди та почесні дипломи авторам кращих оригінальних рецензій.

Конкурс має на меті промоцію сучасної книги на кращих зразках української та світової літератури, спрямований на підтримку державної Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія».

Початок конкурсу приурочено пам'ятній події в історії ОННБ – відкриттю читальних залів Одеської публічної бібліотеки, яке відбулося 27 квітня 1830 року.

Започаткований у 2011 році конкурс читацьких відгуків «Книголюб» спрямований на популяризацію книги, зокрема й української, як чинника розвитку критичного мислення та інструменту досягнення успіху в навчанні та житті на кращих зразках сучасної літератури.

Підсумки конкурсу читацьких відгуків «Книголюб» буде підбито 30 вересня – у

Всеукраїнський день бібліотек.

Партнерську підтримку проєкту надають громадська організація «Ротарі клуб «Одеса-Рішельє», Одеська обласна організація Національної спілки письменників України, Одеська обласна бібліотека для юнацтва, офіс Мережі креативних міст ЮНЕСКО «Одеса – місто літератури ЮНЕСКО».

Протягом його проведення (квітень-вересень 2023 року) у рамках конкурсу відбудеться низка цікавих заходів – майстер-класи з написання рецензій, зустрічі з успішними письменниками та поетами, презентації видань тощо.

У заході візьмуть участь представники місцевої влади, письменники, митці та бібліотекарі міста Одеси, творча молодь.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Инвестор Сергей Токарев рассказал, чем полезны AI-разработки для мира и Украины
Искусственный интеллект не угроза: партнёр Roosh Сергей Токарев о развитии, потенциале и регулировании AI-технологий

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012