
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Анна Трінчер виступить в Одесі з романтичною концертною програмою «Лише ти і я»
11:05 / 04.09.2023
![]() 23 вересня о 19:00 у Філармонії в Одесі відбудеться концерт співачки Анни Трінчер. Анна Трінчер підготувала романтичну концертну програму під назвою «Лише ти і я», повідомили організатори VINIL Concert agency. Живе виконання, насичена та вибухова програма концертів – все заради певної мети: порадувати величезну армію шанувальників по всій Україні своєю творчістю та, звичайно, підтримати наших захисників, адже частина коштів з продажу квитків буде передана на потреби ЗСУ. Як відомо, Анна Трінчер — співачка, блогерка та акторка. Анна активно веде свій блог, записує нові треки, створює колаборації з українськими артистами колегами. Її відеороботи в YouTube набирають мільйонні перегляди та тисячі коментарів. «Не залишай», «Зай», «Лише Тебе», «Love Story», «Ти робив мені каву», «Який ти козак», записана разом з POSITIFF, – ці й інші хіти Анни Трінчер одразу після релізів за лічені дні зібрали десятки мільйонів переглядів і просто «розірвали» ТОП-ові музичні чарти. Неймовірну атмосферу концерту в Одесі доповнить спеціальний гість DEMCHUK! Подія відбудеться в рамках всеукраїнського туру співачки. Квитки за посиланням: http://vinil.agency/events/anna-trincher-started-on-09-23-2023
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.
![]() 24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.
![]() Георгій Вікторович Гергая — одеський фотограф, Почесний член НСФХУ. Виставка присвячена 85-річчю автора. В експозиції представлені автопортрети з проекту “ЕНСО”. Проект створено при підтримці Одеської обласної організації НСФХУ.
![]() З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».
![]() 28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019 |