ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



БОДЕЛАН ВЕРНУЛСЯ ЗА ЗДОРОВЬЕМ
25.06.2010 / Газета: Порто-франко / № 24(1020) / Тираж: 32000

Зачем вернулся в Одессу Руслан Боделан, не собирается ли он участвовать в борьбе за кресло мэра? Эта тема весьма интересует наших читателей. Ответ на некоторые вопросы мы нашли в интервью народного депутата Украины Сергея Гриневецкого.

- Начнем с того, что объективно обрисуем ситуацию, — предложил преемник Р. Боделана на посту губернатора. — Руслан Боделан перенес операцию. Ему необходимо пройти курс реабилитации, чем он сегодня и занимается. Врачи рекомендовали ему поехать в Крым для восстановления здоровья.

Что касается возможных кадровых изменений во власти, то С. Гриневецкий предложил открыть статью 76 Конституции Украины, где написано, что народным депутатом может быть избран гражданин Украины, который последние пять лет проживает в нашей стране. А Р. Боделан сейчас является гражданином Российской Федерации.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013