ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




В ОДЕССЕ ТРАМВАЙ БЕЗ ТОРМОЗОВ РАЗДАВИЛ ЛЕГКОВУШКУ
30.07.2010 / Газета: Сегодня / № 165(3589) / Тираж: 134701

Пожилой водитель автомобиля погиб на месте

В Одессе трамвай упал на «Таврию». 73-летний водитель авто погиб на месте. ЧП случилось в четверг утром на перекрестке Балковской и Маловского. По словам очевидцев, железный исполин с бешеной скоростью за несколько секунд скатился по спуску. У него отлетела передняя ось и, завалившись на бок, он придавил легковушку. «По предварительной версии, у него не сработали тормоза, — говорит сотрудник горГАИ Андрей Урлапов. — Вагоновожатый успел выпрыгнуть из кабины до аварии».

В КП «Горэлектротранс» сообщили, что трамвай перегоняли на ремонт, поэтому он был пустой. Позже выяснилось, что это ЧП повлекло еще одно ДТП. «Легковушка двигалась попутно трамваю. Когда его стало заносить, водитель авто ушел в сторону, выехал на тротуар и задел пенсионерку. Ее доставили в больницу», — говорят в горГАИ.

Автор: Александр Запорожец

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015