ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«НАЙДЕННАЯ В ГЕРМАНИИ КАРТИНА – ПОХИЩЕННОЕ ПОЛОТНО КАРАВАДЖО»
17.08.2010 / Газета: Вечірня Одеса / № 120(9251) / Тираж: 10407

У сотрудников Одесского музея западного и восточного искусства не осталось никаких сомнений в том, что найденная недавно в Германии картина — похищенное из этого музея полотно Караваджо «Взятие Христа под стражу». Об этом заявил на пресс-конференции директор музея Владимир Островский.

По его словам, старейшие сотрудники музея записали все «особые приметы» холста, по которым можно было его идентифицировать. Так, на задней стороне полотна есть вмятина — это повреждение холст получил от неосторожного прикосновения рабочего, когда пять лет назад картину паковали для отправки на выставку. Также Владимир Островский отметил, что у искусствоведов Государственной картинной галерее Берлина, где сейчас находится картина, не вызывает сомнений ее подлинность.

Директор музея сообщил, кроме того, что бывшая исполняющая обязанности старшего хранителя музея Елена Букатар, поместившая полотно Караваджо в зал искусства ХХ века, где не работала сигнализация и куда легко можно было попасть через окно по карнизу, уволена. Владимир Островский добавил, что картина была найдена случайно — во время обыска в квартире граждан СНГ, в отношении которых возникли подозрения по поводу того, что они скрывают похищенные предметы искусства.

Автор: ИИ «Эхо»

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні моніторинги:
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017