![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ХОТЕЛИ ПРОДАТЬ 350 КИЛОГРАММ ТРОТИЛА
04.09.2010 / Газета: Комсомольская правда / № 197(3600) / Тираж: 9000
Его добывали из военных снарядов. Двух 32-летних находчивых жителей области на днях задержали одесские правоохранители. Приятели изобрели нехитрый, но весьма опасный для жизни способ добывания тротила. Взрывчатое вещество друзья получали из боеприпасов времен Великой Отечественной. – При помощи миноискателя правонарушители находили боеприпасы в районе поселка Гвардейское, выкапывали их и собирали. После чего добывали из них тротил, – рассказали в облуправлении МВД. – Нашими сотрудниками было обнаружено место, где хранились военные артефакты. В ходе осмотра территории изъяли 13 опасных предметов, в том числе – фугасную авиабомбу, минометную мину, осколочно-фугасные и бронебойные снаряды. Общее количество находящегося в них тротила – 350 килограмм. Находчивым мужчинам грозит лишение свободы сроком от двух до пяти лет. А в это время В международном почтовом отправлении сотрудники Южной таможни обнаружили необычную посылку из Израиля, прибывшую на адрес украинки. В ней находилось 80 таблеток медпрепарата «Co-codamol». Как утверждают специалисты, в нем содержатся наркотические вещества. Соответственно, пересылка по почте такого медикамента запрещена. Таможенная служба посылку изъяла. Автор: Марина Люкшина
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |