![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ВЫБОРЫ И ГРЕЧКА
21.10.2010 / Газета: Пресс курьер / № 43(878) / Тираж: 60000
В ходе брифинга на тему роста цен на продукты питания в Одессе, доктор экономических наук, профессор, заведующий кафедрой народного хозяйства и международных экономических отношений ОНУ им. И. Мечникова Сергей Якубовский заявил, что несмотря на то, что спрос и предложение сельскохозяйственной продукции не изменились, гречка, по сравнению с прошлым годом, подорожала в три раза. «Это противоречит всем принципам экономики и означает, что причины подорожания —«политические» — утверждает Якубовский. По мнению Якубовского, за счет повышения цен политики оплатили свои предвыборные кампании. «Выборы скоро заканчиваются, так что можно ожидать снижения цен», — заявляет ученый. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |