ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ПОРТИ ТА УКРЗАЛІЗНИЦЯ РАЗОМ РЕМОНТУВАТИМУТЬ НЕСПРАВНІ ВАГОНИ
08.12.2010 / Газета: Чорноморський гудок / № 46(9241) / Тираж: 23430

Державна адміністрація морського і річкового транспорту запропонувала Укрзалізниці створити на території Ізмаїльського порту та порту «Южный» пункти ремонту вагонів, які подаються в порт у технічно несправному стані. Така домовленість між адміністраціями була досягнута на нараді з питань забезпечення портів вагонами та ремонту незначних пошкоджень кузовів вагонів.

Введення в експлуатацію таких пунктів дасть змогу збільшити пропускну спроможність портів з обробки сипучих вантажів, частка яких у загальному вантажообігу портів складає майже 50%. Крім того, подання на причали портів справних вагонів поліпшить умови безпеки праці портовиків», — наголосив голова Укрморрічфлоту Сергій Крижановський.

Виконання ремонтних робіт до подачі в порти дозволить покращити показники ефективності використання рухомого складу та безпеки руху поїздів, оскільки вони не будуть повертатися в ремонтні депо на значні відстані. Буде також збережено час, який витрачається на сортування вагонів.

Представники Укрзалізниці погодилися із необхідністю створення ремонтних площадок, де залізничники разом із портовиками оглядатимуть рухомий склад, який подається для обробки до портових терміналів усіх форм власності.

Після створення перших пунктів підготовки вагонів у Южному та Ізмаїлі буде розглянута можливість розміщення аналогічних майданчиків біля інших вітчизняних портів. За оцінками експертів такий крок дасть змогу збільшити привабливість українських портів для обробки транзитних та імпортних вантажів.

Слід зазначити, що в цьому році спільними зусиллями портовиків та залізничників вже досягнуто зменшення на 15% кількості пошкоджених вагонів у державних портах у порівнянні з минулим роком.

Нагадаємо, сьогодні проводити навіть незначні ремонтні роботи кузовів вагонів на території портів заборонено. Винятком є Маріупольський порт, який отримав дозвіл Укрзалізниці для незначного ремонту рухомого складу.

Автор: Єлизавета ЯРМОШ, влас. кор.

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012