ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




НА «ПРИВОЗЕ» — ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ. ДВОЙНАЯ
09.12.2010 / Газета: Слово / № 48(915) / Тираж: 14515

На нашем брэндово-демократичном рынке, или, как его в последнее время называют на форумах, «базаре международного значения», а, проще говоря, «Привозе», начались не самые спокойные времена

Как оповещает официальный сайт Управления экономики Одесской облгосадминистрации, на одесском рынке «Привоз» начала работу специальная комиссия, которая проводит там инвентаризацию.

Проверка деятельности «Привоза» проводится по поручению главы облгосадминистрации Эдуарда Матвийчука.

В ноябре состоялись два заседания специальной комиссии, где обсуждались самые проблемные вопросы работы рынка и определены направления работы.

После этого на официальном сайте города появилось сообщение о том, что распоряжением городского головы также создана комиссия «для проверки деятельности и инвентаризации имущества рынка «Привоз». Данной комиссии поручено в месячный срок предоставить городскому голове информацию о результатах работы и предложения относительно решения проблемных вопросов.

Что касается нас с вами, то есть потенциальных покупателей, то внешне на «Привозе» ничего не изменилось: торговля на рынке по-прежнему идет полным ходом.

Автор: Мария КОТОВА

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.032