![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Перспективи є. Треба їх використовувати
03.02.2011 / Газета: Одесские известия / № 12(4139) / Тираж: 18386
Робочий візит до Придунав’я голова Одеської обласної ради Микола Володимирович Пундик почав з відвідування колишнього районного центру Ізмаїльщини – селища Суворового. Побувавши в Будинку культури та районному притулку для дітей, Микола Володимирович залишився задоволений побаченим, відзначивши, що райрада та райдержадміністрація за підтримки обласної влади намагаються вирішувати соціальні питання. Відповідаючи на запитання журналістів на прес-конференції, що відбулася в кабінеті голови Ізмаїльської районної ради Василя Павловича Антонюка, голова облради загострив свою увагу на перспективах Ізмаїла та Ізмаїльського району. Придунав’я найпристосованіше для розвитку овочівництва, садівництва, виноградарства, підкреслив він. Сьогодні стоїть питання про відродження переробної промисловості. Але це виробництво має бути мобільним та високопродуктивним. Величезне значення має розвиток інвестиційних програм. Під час візиту до с. Ларжанки Ізмаїльського району Микола Пундик відвідав і сільську лікарську амбулаторію сімейного типу. Також ознайомився з тим, як освоюються кошти, виділені областю на завершення колишнього довгобуду – спорудження місцевої сільської школи. І далі вирушив до Ренійського району. Подробиці – в наступному номері. Автор: Євген МАСЛОВ, власкор «Одеських вістей», Ізмаїльський район
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |