![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На киевские прилавки могло попасть 75 т рыбы, напичканной антибиотиками
16.03.2011 / Газета: Сегодня / № 58(3775) / Тираж: 134701
В Ильичевском порту задержали 75 тонн испорченной рыбы. Как сообщила пресс-служба СБУ, судно с рыбной продукцией пришло из Мавритании еще в феврале — далее замороженный товар должны были направить в одно из киевских предприятий. Однако, руководствуясь указаниями по проверке импортных продуктов питания, эсбэушники провели экспертизу продукции. «Внешний вид замороженной рыбы был вполне нормальным, но внутри мы обнаружили завышенное количество микроорганизмов и гистамина (антибиотик. — Авт.), употребление которых опасно для человеческого организма», — рассказали нам в пресс-сужбе облСБУ. Контейнеры с некачественной рыбой опломбированы и будут отправлены обратно в Мавританию. Решается вопрос о привлечении к ответственности чиновников, оплошность которых могла привести к попаданию некачественного товара на торговые прилавки. Автор: Александр Запорожец
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 13.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |