![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одесском порту стартовал круизный сезон
13.04.2011 / Газета: Деловая Одесса / № 14(405) / Тираж: 16000
11 апреля лайнер круизной компании MSC CRUISES — теплоход MELODY (длина 204,7 м, флаг Панама) открыл круизный навигационный сезон в Одесском порту... В этом сезоне ожидается еще 5 судозаходов MELODY в Одесский порт. Напомним, что открытие сезона в этом году откладывалось дважды. Первый раз (31 марта, судно MELODY) из-за тумана в Одесском заливе судно не зашло в порт, а второй (9 апреля, судно VISTAMAR) — из-за сильного шторма на Черном море. Круизная компания MSC CRUISES была создана в 1988 г. в составе итальянского холдинга Mediterranean Shipping Company («Средиземноморская судовая компания»). Круизное подразделение MSC входит в четверку наиболее известных круизных компаний мира. За последние два года она увеличила количество судозаходов в порты Черноморского региона. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |