![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Кредитні шахраї
![]() 20.06.2013 / Газета: Чорноморські новини / № 49(21417) / Тираж: 8525
Кредитні шахраї Завершується розслідування справи за фактами розкрадання коштів вкладників однієї з великих кредитних спілок Одеси. Кредитне товариство розпочало свою діяльність у 2006 році з прийняття вкладів та видачі кредитів. Спілка складалася з головного офісу та чотирьох відділень, розташованих у різних районах міста. Клієнтами установи, в основному, були люди похилого віку, які, «купившись» на високий відсоток, понесли свої заощадження, щоб покласти їх на депозитні вклади. Вірячи обіцянкам представників компанії, дехто віддавав свої останні накопичені гроші. Та невдовзі кредитна спілка перестала виконувати свої зобов’язання перед вкладниками, практично не виплачуючи відсотки за депозити та самі вклади. У міліцію почали надходити численні заяви ошуканих громадян з проханнями вжити заходів щодо працівників фінансової установи та надати допомогу з поверненням вкладених коштів. При проведенні розслідування за даним фактом було встановлено, що голова спілки розставив на всіх ключових посадах підприємства своїх родичів й особисто відданих йому людей, які займалися перенаправленням фінансових потоків. Співробітники сектору Державної служби боротьби з економічними злочинами Приморського райвідділу міліції м. Одеси виявили численні факти шахрайства з боку посадових осіб кредитної спілки, на підставі чого у 2010 році було порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). У рамках судово-економічних експертиз було встановлено, що за період роботи фінансисти уклали 3694 депозитних договори, загальна сума вкладів за якими склала майже 100 мільйонів гривень. Із вказаної кількості вкладників третина громадян так і не повернула свої заощадження — їх втрати склали 25 мільйонів гривень. Потерпілими визнано понад 800 осіб. Як з’ясувалося, найбільша відповідальність за обман вкладників лежить на 30-річному громадянинові сусідньої держави — голові кредитного товариства, який донедавна перебував у розшуку. Щодо нього розпочато кримінальне провадження за чч. 3, 4, 5 ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певну посаду або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. Ірина ПОТАНІНА. Приморський райвідділ ОМУ ГУМВС України в Одеській області. Автор: Ірина ПОТАНІНА
|
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() 25 квітня 2025 року стартує щорічний конкурс читацьких відгуків «КНИГОЛЮБ» – партнерський проєкт Одеської національної наукової бібліотеки та громадської організації Ротарі клуб «Одеса-Рішельє»
![]() Останні моніторинги:
00:00 17.04.2025 / Вечерняя Одесса
![]() 00:00 17.04.2025 / Вечерняя Одесса
![]() 00:00 17.04.2025 / Вечерняя Одесса
![]() 00:00 17.04.2025 / Вечерняя Одесса
![]() 00:00 17.04.2025 / Вечерняя Одесса
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016 |