![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Не порушити ауру мирного міста
01.03.2014 / Газета: Чорноморські новини / № 17(21488) / Тираж: 8525
Нещодавно у випаленому «коктейлями Молотова» офісі обласної організації партії «Батьківщина» відбулася прес-конференція, на якій присутні ділилися враженнями від подій, що відбуваються в Одесі та Києві. Зустріч почалася із хвилини мовчання у пам’ять загиблих на Майдані. Вперше за останні чотири роки перед журналістами виступив голова обласної парторганізації «Батьківщини» Олег Радковський: — Після того, як я перестав бути народним депутатом, я нікуди не подівся, — зауважив політик. — У партії було прийнято цілу низку волюнтаристських рішень, але я не залишив обласну організацію, чотири роки керував нею, щоб зберегти і розвинути. Сьогодні це структурована організація, в якій близько 20 тисяч членів. На запитання, чому не виступав публічно, Олег Радковський зазначив, що весь цей час відчував пресинг з боку податкових та правоохоронних органів, а оскільки не є депутатом міської чи обласної рад, не міг бувати на сесіях, хоча своїх політичних поглядів не змінював, залишаючись вірним БЮТ. Його підтримав керівник обласної молодіжної організації Василь Бугайчук: — Олег Володимирович постійно підтримував партію матеріально, проплачуючи, зокрема, навчальні семінари для активістів «Батьківщини молодої». На запитання щодо збитків, яких завдала пожежа офісу «Батьківщини», Олег Радковський зазначив, що матеріальні збитки — це не головне, важливіше — уникнути кровопролиття. Своїми враженнями про Майдан поділився голова Одеської обласної організації Асоціації роботодавців Півдня України Юрій Борщенко, який тільки-но повернувся з Києва. Одесит розповів, що опинився у самому вирі подій, приїхавши на Майдан у найгарячіші дні української революції. — Не вірте тим, хто розповідає, що на Майдані стоять фашисти та націоналісти — там інтелігенція, середній і малий бізнес, прості люди… Юрій Борщенко показав фотознімки, на яких йому вдалося за-фіксувати чимало гарячих моментів української революції. Політолог Геннадій Чижов висловив своє занепокоєння тим, що нема жодної реакції від правоохоронних органів на вибух в офісі партії «Батьківщина». — Одеса завжди була дружелюбним і толерантним містом, і потрібно припинити цю ескалацію насилля, щоб зберегти ауру мирного південного міста. Автор: Ольга ФІЛІППОВА
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.018 |