![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одессе и вице-мэры с приставкой и.о.
04.03.2014 / Газета: Вести / № 37(199) / Тираж: 350000
Мария Стоцкая — последний заместитель городского головы, у которой не было приставки к должности «исполняющий обязанности», написала заявление об увольнении по собственному желанию. Таким образом во главе города сейчас и. о. мэра Олег Брындак, и.о. первого вице-мэра Олесь Янчук и и.о. вице-мэра Кирилл Шаламай. Ранее В Одессе стало еще одним вице-мэром меньше Генерал-майор Стоцкая пробыла на посту менее года, с 16 апреля 2013 года, в мэрии она курировала гуманитарные вопросы. До того она возглавляла одесскую областную госавтоинспекцию. Причины увольнения чиновник комментировать отказалась. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |