![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Где мы будем отдыхать?
19.03.2014 / Газета: Одесская жизнь / № 12(391) / Тираж: 15200
Многие одесские пляжи, к сожалению, сильно пострадали от штормов: с побережья смыт песок, в результате сильных ветров оказались разрушенными некоторые строения. Наиболее пострадали пляжи в Аркадии и на 16-й станции Большого Фонтана. В мэрии обещают благоустроить общественные пляжи и завезти туда песок. На арендованных пляжах восстанавливать песок должны предприниматели. Пока не известно, какой объем работ необходимо провести коммунальщикам, но в Управлении инженерной защиты территории города и развития побережья говорят, что для проведения берегоукрепительных работ предусмотрено очень мало денег. Помимо штормов пляжи, по мнению одесситов, уничтожают и сами отдыхающие. — На пляж, который находится между «Молодой гвардией» и Крыжановкой, отдыхающие въезжают на автомобилях и устраивают пикники, — говорит одесситка Ирина Алексеевна. — Что будет с пляжами после весенних пикников — остается загадкой. Автор: Ольга КОЦЫНА
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |