![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОДЕССКИЕ ВЛАСТИ ОБЕЩАЮТ УМЕНЬШИТЬ КОЛИЧЕСТВО АВТОМОБИЛЬНЫХ ПРОБОК
25.04.2014 / Газета: Время Ч / № 15(624) / Тираж: 15200
Городские власти Одессы решили модернизировать автоматизированную систему управления дорожным движением. Реализация программы «Безопасный город» позволит решить многие проблемы в этой сфере, отметили в мэрии. Программа рассчитана на два года и предусматривает поэтапную замену морально и технически устаревших ламповых светофоров на светодиодные энергосберегающие светофоры, замену дорожных контроллеров и управляющих кабелей, а также монтаж аппаратуры автоматизированного управления. В этом году КП «СМЭП» планирует провести комплексный ремонт диспетчерского оборудования, установить дополнительно 50 современных ІР-камер. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011 |