ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Мозковий штурм туроператорів
30.04.2014 / Газета: Чорноморські новини / № 34(21505) / Тираж: 8525

Нещодавно у конференц-залі готелю «Чорне море» пройшла конференція-обговорення міжнародного проекту «Чорноморська мережа сталого туризму — стратегії спільного маркетингу та розвиток туризму у Чорноморському регіоні». До відкритого діалогу запросили тур-операторів, представників готельного бізнесу, чиновників, експертів з екологічної тематики, краєзнавців та журналістів.

Головною метою проекту орга-нізатори конференції називають створення умов для взаємовигідної транскордонної співпраці у сфері туризму на суміжних берегових територіях Чорноморського басейну. Результатом співпраці стане формування спільної маркетингової стратегії для туроператорів та туристичних компаній нашого регіону в популярних напрямках СПА-, винного й екологічного туризму.

Проектанти планують створити об’єднаний транскордонний туристичний бренд «Туризм Чорноморського регіону». Партнерами ініціативи є чотири країни — Україна, Молдова, Грузія і Туреччина. Основний ап-лікант та адресат гранту — «Бізнес консалтинг інститут» міста Кишинева, Молдова.

«Ключове завдання проекту — створення інтернет-платформи для спільного промоушену туристичних брендів. За неї відповідає місто Бургас (Болгарія). В режимі реального часу, в он-лайні, країни-учасниці заповнюватимуть спеціально створений сайт даними про себе, розказуватимуть про популярні компанії, рекламуватимуть туристичні об’єкти й туристичні можливості своєї країни. В майбутньому потенційні клієнти (туристи, інвестори й т. д.) просто заходитимуть на цей сайт й одразу бачитимуть, що країна може їм запропонувати», — зазначила під час презентації Наталія Гагаус, координатор проекту «Агентство регіонального розвитку», м. Одеса.

Фінансування проекту бере на себе Європейський Союз у рамках об’єднаної Чорноморської опера-ційної програми ЄС упродовж 2013—2015 років. Бюджет чималий — 700 тисяч євро. Доля України складає лише 1/10. Кошти підуть на маркетингові дослідження та проведення тренінгів. «В Одесі вже заплановано проведення чотирьох модулів тренінгів. Всього 100 представників туризму (по 25 на кожен тренінг) пройдуть навчання й підвищать свою професійність. На тренінгах навчатимуть, як створити туристичний продукт, правильно ви-значити його споживача і, що найважливіше, як цей продукт правильно продати, як правильно інтегрувати його в світову туристичну мережу», — зазначила Наталія Гагаус.

Термін реалізації проекту «Чорноморська мережа сталого туризму — стратегії спільного маркетингу та розвиток туризму у Чорноморському регіоні» — 18 місяців.

Автор: Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

В Одеській національній науковій бібліотеці стартує ювілейний конкурс читацьких відгуків «Книголюб-2026»
28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012