ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Боевиков готовили в Одессе
20.05.2014 / Газета: Вечірня Одеса / № 72(9990) / Тираж: 10407

Как сообщает пресс-центр Службы безопасности Украины, изобличена и прекращена деятельность преступной группы, члены которой по заданию российской стороны осуществляли подбор, подготовку и направление в восточные регионы наемников для участия в вооруженных противостояниях с украинскими силами правопорядка.

15 мая в Одессе сотрудники СБУ задержали 6 участников новосформированной группы боевиков из числа жителей области. По предварительным данным, отдельные из них 2 мая в Одессе принимали участие в массовых столкновениях. Также задержана организатор подбора и направления групп боевиков в восточные регионы Украины — жительница Одессы.

После прибытия к месту назначения боевики планировали принять участие в диверсионной и террористической деятельности на территории Луганской и Донецкой областей, в частности в Славянске.

Следственные действия по данному факту проводятся в рамках уголовного производства по ч. 3 ст. 15 и ч. 2 ст. 294 Уголовного кодекса Украины (массовые беспорядки).

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013