ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



У нахимовцев в Одессе началась стажировка
28.05.2014 / Газета: Одесская жизнь / № 22(401) / Тираж: 15200

Курсанты Академии ВМС имени П. Нахимова прибыли в Одессу из Крыма не так давно. Но времени на отдых и адаптацию у них практически не было — буквально сразу они приступили к учебе, а потом перешли к практическим занятиям.

На фрегате «Гетьман Сагайдачный» стажировку проходят десять нахимовцев. Сюда были отобраны лучшие курсанты пятого курса академии. Но, по мнению опытных офицеров, настоящими моряками этих ребят сделает только море.

- Я сам два года подряд проходил стажировку на «Гетьмане Сагайдачном». Тяжелее всего было непосредственно в море. Корабль очень серьезный, его техническое обслуживание должно быть на высшем уровне. Если к этому относится пренебрежительно, то корабль может быть не на ходу, — поделился своим опытом Вячеслав Фесюк, начальник курса Академии ВМС имени П. Нахимова.

Для курсантов такая стажировка — это не только возможность получить новый опыт, но и реальный шанс продемонстрировать уже имеющиеся качества и навыки. И нахимовцы этот шанс не упустили: большинство из них после окончания военной академии продолжат службу на фрегате.

В июне запланирована стажировка курсантов первого и второго курсов. На катерах «Новая Каховка» и «Чигирин» они совершат штурманский поход по мрашруту «Одесса-Констанца-Поти-Одесса».

Автор: Ирина Уманец

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.020