ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Рентген-апарат для порятунку поранених
14.08.2014 / Газета: Чорноморські новини / № 62(21533) / Тираж: 8525

Голова Одеської облдержадміністрації Ігор Палиця придбав рентгенівський апарат за мільйон гривень для поранених.

У Військово-медичний клінічний центр Південного регіону (відомий як 411-й військовий госпіталь в Одесі) доставили сучасну рентгенівську установку «С-дуга»-MCAplus, яка призначена для багатопрофільного застосування у загальній та екстреній хірургії, ортопедії, кардіохірургії, травматології, урології, ендоскопії, блоках інтенсивної терапії, реанімації та амбулаторних установах. У клініках і лікарнях області подібного рівня апаратури нема.

Наявність такого рентгенапарата дозволяє швидко і з мінімальним хірургічним втручанням видаляти осколки і кулі. Особливість обладнання в тому, що хірург бачить сторонні тіла всередині організму людини в режимі онлайн, тобто безпосередньо під час операції.

Апарат уже встановлений і з 11 серпня розпочали проводити операції з його застосуванням. Раніше видалення осколка з м’яких тканин займало 3 години, тепер операція триває 10 хвилин.

Вартість апарата — мільйон гривень. Він придбаний за особисті кошти голови Одеської облдержадміністрації Ігоря Палиці. Гроші, витрачені на придбання обладнання, задекларовані як доходи від бізнесу з виплатою податку.

Автор: Прес-служба ОДА.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.038