![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Не звик працювати упівсили»
14.08.2014 / Газета: Чорноморські новини / № 62(21533) / Тираж: 8525
Голова обласної ради Микола Тиндюк звернувся до колег-депутатів з проханням підтримати його заяву про дострокове складання повноважень, повідомила прес-служба облради. Виступаючи на засіданні президії, Микола Андрійович сказав: «Це були особисті обставини. 20 вересня сповниться рівно 38 років моєї роботи в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Термін немалий. Як кажуть інженери, будь-який матеріал має таку властивість, як «утомленість», і я справді втомився. При цьому я не звик працювати упівсили та обтяжувати когось. Прошу донести цю точку зору до членів депутатських фракцій та груп... У статусі депутата облради разом з вами і далі працюватиму над проблемами регіону». Питання про дострокове припинення повноважень нинішнього голови облради та обрання нового розглядатимуться сьогодні на пленарному засіданні сесії. Автор: -
|
Пошук:
![]() Вікторія Марченко
Забезпечення закладів освіти укриттями в умовах повномасштабної війни — це питання не комфорту, а елементарної безпеки. Про системні проблеми з укриттями в школах Одеси, управлінську бездіяльність та ризики для дітей розповіла фахівчиня освітнього напрямку громадської організації «За Одесу!» Вікторія Марченко.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні моніторинги:
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 04.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.026 |