![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Натхнені народною піснею
29.10.2014 / Газета: Вечірня Одеса / № 161-162(10079-10080) / Тираж: 10407
На фото (зліва направо): квінтет «Український опір» Лариса Лобода, Ганна Шпак, Олена Вишневська, Аглая Поліхроніаді, Олена Ріхтер-Гудзь. Фото Альони Бородаєнко Події на Сході України, інформаційний наступ російських телеканалів повсюдно викликав сплески патріотичних діянь. П’ять співачок з творчого складу Одеської філармонії вирішили створити квінтет народної пісні «Український опір». Ідея виникла у солісток Ганни Шпак і Олени Ріхтер-Гудзь. Вже на другий день після виборів Президента України в травні на філармонійній сцені відбувся перший концерт квінтету. Він розпочався виконанням духовного гімну «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!». Зал підхопив спів і завершив разом гімн стоячи. Далі популярну програму з народних і козацьких пісень почули відпочиваючі в санаторіях «Куяльник» і «Лермонтовський». У ці жовтневі дні повсюдно відзначають 70-річчя визволення України з-під фашистського ярма. Два дні в філармонійних залах збиралася молодь Одеси, студенти і школярі, вихованці військово-морського ліцею. Оваціями зустрічали красивих і натхнених увагою лауреатів міжнародних конкурсів Олену Вишневську, Ларису Лободу, Аглаю Поліхроніаді, Олену Ріхтер-Гудзь і Ганну Шпак ветерани війни, спадкоємці бойових традицій ветеранів. Програма «На крилах пісень — від давнини до сучасності» завоювала популярність серед одеситів. Сотні земляків щиро вдячні директору філармонії Галині Борисовні Зіцер, яка сприяла реалізації програми випускниць Одеської музичної академії імені А. Нежданової, реалізованої за участі концертмейстера Віоли Демидової і ведучої Наталії Мойсеєвої. Автор: Тетяна Стриженюк
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |