ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



КОЛОМОЙСКИЙ ХОЧЕТ ЗАКРЫТЬ ОДЕССКИЙ НПЗ
24.11.2014 / Газета: Вести / № 214(376) / Тираж: 350000

В субботу Одесский нефтеперерабатывающий завод захватили вооруженные люди неустановленных подразделений. Они разбили стекло во входной двери и положили на землю заводскую охрану. Официальное обоснование — контроль за нефтью, которая была арестована ранее по решению суда. Как рассказали «Вестям» на заводе, на территорию НПЗ зашли порядка 150 автоматчиков. «Они заблокировали работу завода, люди не смогут в понедельник выйти на рабочие места. По состоянию на вечер воскресенья нефть никто не вывозил. Нам сказали, что нефть будут охранять», — заявил юрист завода Денис Серебренников. По словам руководства завода, в захвате участвовал батальон «Днепр», который финансирует губернатор Днепропетровской области Игорь Коломойский (с Коломойским же связывали и интерес к арестованной нефти). В прокуратуре, правда, участие «Днепра» не подтверждают. А Игорь Коломойский предложил вообще закрыть НПЗ; «Это не наш завод и нас он не интересует, у нас есть недогруженный Кременчугский завод, а Одесский НПЗ надо закрыть, чтобы не портить экологию Одессы».

Автор: -

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017